گروه: اخبار استان خبر: 158314 / تاریخ انتشار : 1399/3/1 ساعت : 11:46
غلامرضا تاجگردون در نشست شورای اداری:

طرح های ملی با تغییر نماینده و دولت نباید زمین گذاشته شود/ نمایندگان جدید ادامه دهنده خدمات قبلی باشند

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح های ملی در کل استان گفت: طرح های ملی توسعه عمرانی را بدنبال می آورد و با تغییر نماینده و دولت نباید زمین گذاشته شود و ادامه یابد، در هر صورت این پروژه ها به دولت تعلق دارد و باید با فرمان و راه صحیح کار را ادامه داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  نماینده گچساران و باشت در  نشست شوری اداری استان گفت : در عملیات ۳ خرداد حضور داشتم و در شوخی و پاسخ به شعر معاون سیاسی گفت : ما دیوانه نبودیم که در ۳ خرداد حضور داشتیم ، ما دیوانه عشق الهی بودیم .

غلامرضا تاجگردون با تشکر از دولت و نماینده دولت در استان گفت : رهبری فرمودند این دولت را کمک کنید تا زمین نخورد و بدون شک حسن نیت و تدبیر رهبری در هدایت کشور ارزشمند و بازی سیاسی نیست و تدبیری برای عبور از بحران ها هست.


وی با بیان خاطراتی از تودیع و معارفه های خود در سازمان برنامه و بودجه در ابتدای دولت احمدی نژاد  ابراز داشت:  کج سلیقگی و فراموشی در کار و ادامه راه در کشور وجود دارد و هر ۴ سال یک گروه در کف و یک گروه در سقف قرار می گیرند ، مهم این است کسانی که در بالا قرار می گیرند نباید خرابی به بار بیاورند، باید پایداری خدمت وجود داشته باشد.


تاجگردون با اشاره به طرح های ملی در کل استان گفت: طرح های ملی توسعه عمرانی را بدنبال می آورد و با تغییر نماینده و دولت نباید زمین گذاشته شود و ادامه یابد، در هر صورت این پروژه ها به دولت تعلق دارد و باید با فرمان و راه صحیح کار را ادامه داد.


وی به تعداد زیادی از طرح های ملی که در استان آغاز شده است اشاره کرد و گفت : نمایندگان جدید ادامه دهنده این خدمات باشند.

تاجگردون در توصیه اخلاقی به مردم گفت: نباید موتور توسعه از حرکت باز ایستد و مسئولان همگام با نمایندگان جدید در خدمت به مردم تلاش کنند و نمایندگان جدید با همگرایی واحد توسعه را در استان رقم بزنیم .

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.