گروه: اخبار استان خبر: 158311 / تاریخ انتشار : 1399/3/1 ساعت : 11:39
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد:

با بی تدبیری و سوء مدیریت نمی توان از ظرفیت ها استفاده کرد/جهان اسلام باید در مقابل ویروس اسرائیل بایستد

آیت الله حسینی با تاکید بر اینکه با بی تدبیری و سوء مدیریت نمی توان از ظرفیت ها استفاده کرد، بیان کرد: ما در بحران کرونا توانستیم از ظرفیت ها استفاده کنیم و امروز در این بحران سربلند هستیم و توانستیم در بخش هایی صادر کننده باشیم .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دقایقی پیش  نشست شورای اداری استان با حضور نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.


نماینده ولی فقیه در این نشست با گرامی داشت روز قدس گفت : باید از همه کسانی که در شرایط سخت و دشوار کرونا پای کرونا بودند تشکر کرد.
 

آیت الله حسینی گفت: خداوند به انسان ظرفیت والایی داده و انسان باید با مسئولیت از اندیشه و اعضای بدن مراقبت کند چرا که خداوند سوال می پرسد و مسئولیت ما فراگیر و سنگین است .
 

وی با بیان اینکه علاوه بر اینکه در قبال خودمان مسئول هستیم در قبال خانواده ، جامعه، اسلام ، ارزش های دینی و ..،، مسئول می باشیم گفت : باید با صبر و اندیشه در هر جایگاه و مسئولیتی قرار داریم هم در دنیا و هم در آخرت  پاسخگو باشیم .
 

 حسینی گفت : مسئولیت امانتی است که خون بهای آن جوانان هستند که برای به ثمر نشستن انقلاب زحمت کشیدند و خون دادند .


وی گفت هرجا مسئولان درست عمل کردند و با معنویت وارد میدان شدند پیروز شده ایم و امروز همه ما در قبال این انقلاب مسئولیم .

 

نماینده ولی فقیه با اشاره به اینکه راه و آرمان ما مقدس است و در این راه دشمنی های سرسختانه و استثنایی است و باید تلاش و کوشش ما در این میدان باشد گفت : به طور حتم در قبال این مسئولیت اجر اخروی وجود دارد.


 آیت الله حسینی گفت: مردم در این دنیا از ما مطالبه گری می کنند و حتما در دنیای پس از مرگ بیش از این از ما سوال و بازخواست می شود و باید این راه مقدس را با معنویت طی کرد .

 

وی گفت: اگر یک مسئول جمهوری اسلامی اهل معنویت ، ذکر،  عبادت و مقید به مسائل شرعی نباشد نمی تواند این راه مقدس را طی کند .


حسینی ابراز داشت:  یک مسئول در نظام جمهوری اسلامی باید الگو باشد و این الگو یعنی اینکه ارزشی فکر کند ، ارزشی قلم و عمل کند  و با عمل به قرآن و اسلام گام بردارد.


وی یکی از وظایف مسئولان را توجه به احکام اسلام عنوان کرد و گفت : عمل به احکام اسلام و دین ارزشمند بوده و با بالا رفتن ارزش معنوی مدیریت صحیح و انقلابی و ارزشی ایجاد می شود .
 

 آیت الله حسینی گفت : مسئول نظام جمهوری اسلامی باید در صف اول نماز جمعه حضور داشته باشند و اینکه مدیر می گوید ما اهل ریا نیستیم اشتباه است و در یک جاهایی تظاهر به یک عمل لازم و ضروری است .


نماینده ولی فقیه گفت: مسئول باید واجب خدا را اجرا کند و همیشه در محافل مذهبی،  نماز جمعه و مساجد حضور داشته و زیبنده یک مسئول نیست در خط مقدم نباشد .
 

وی گفت استان از ظرفیت بالایی برخوردار بوده و سالهاست در مقابل دشمن سرافرازانه و به عنوان یک قدرت ایستادگی و مقاومت می کنیم، اگر جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت بالایی برخوردار نبود در همان ۱۰ سال اول شکست می خوردیم.
 

حسینی با تاکید بر اینکه با بی تدبیری و سوء مدیریت نمی توان از ظرفیت ها استفاده کرد و گفت : ما در بحران کرونا توانستیم از ظرفیت ها استفاده کنیم و امروز در این بحران سربلند و توانستیم در بخش هایی صادر کننده باشیم .

 

آیت الله حسینی گفت: اگر از همه ظرفیت ها استفاده کنیم و با اتحاد گام برداریم می توانیم موفق عمل کنیم.


وی با اشاره به روز قدس گفت: به دلیل کرونا محدودیت هایی وجود دارد اما باید با بیداری فکری همچنان در میدان باشیم و قطعا اگر جهان اسلام در مقابل ویروس اسرائیل نایستد او به کار و راهش ادامه خواهد داد .


 حسینی ابراز داشت باید فکر و اندیشه ضد صهیونیستی همیشه و تا زمان پیروزی وجود داشته باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.