گروه: اخبار استان خبر: 158310 / تاریخ انتشار : 1399/3/1 ساعت : 10:29
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با صبح زاگرس:

فریاد مظلومانه کودکان فلسطینی استخوان های رژیم جعلی اسرائیل را خواهد شکست

سیدهادی مسیر حسینی گفت: روز قدس امروز به یک مکتب برای همه مسلمان جهان تبدیل شده است و بدون شک فریاد مظلومانه کودکان فلسطینی استخوان های رژیم جعلی و کودک کش اسرائیل را در هم خواهد شکست.

کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، هرساله جمعه آخر ماه مبارک رمضان منادی حرکتی تاریخی است که نامگذاری آن توسط بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) پایه گذاری شده است تا حمایت از قدس و آرمان قدس در تاریخ بشریت جاودانه بماند.

 

هادی میر حسینی بیان کرد: استراتژی امام خمینی(ره) بر نابودی رژیم کودک کش صهیونیستی به مرور زمان باتوجه به جنایات بیشمار این رژیم جعلی و سکوت جامعه جهانی در برابر این همه جنایت با حمایت مستقیم امریکا باعث شده است تا جمعه آخر ماه مبارک رمضان در سراسر جهان راهپیمایی گسترده ای در حمایت از ملت مظلوم فلسطین صورت گیرد.

 

میرحسینی تصریح کرد: امروز همه ملت های مسلمان در سراسر عالم به خوبی بر سرطانی بودن این رژیم جعلی صحه گذاشته و در راهپیمایی روز قدس حماسه های کم نظیری خلق کردند که نشان از اتحاد، همدلی و همزبانی ملت های اسلامی در حمایت از قدس با تکیه بر فرمایشات امام راحل بوده است.

 

وی تاکید کرد: وقتی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) از نابودی این رژیم جعلی تا 25سال آینده خبر می دهد بدون شک این پیشگویی ایشان به دلیل جنایات بی شمار این رژیم کودک کش اتفاق خواهد افتاد.

 

میرحسینی در ادامه گفت: انزوال این رژیم جعلی را زمانی به عینه همه دیدیم که مسئولان صهیونیست از پیروزی‌های محور مقاومت دچار ترس شده‌اند و با چشم خود شکست‌های هم پیمانان خود به خصوص آمریکا را در بحث جنگ سوریه و عراق و امروز در یمن می بینند.

 

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: وقتی مقام معظم رهبری در صفحه شخصی خود می نویسد که:"محو دولت اسرائیل به معنای محو یهودیان نیست.ما با مردم یهود کاری نداریم. محو اسرائیل یعنی مردم مسلمان، مسیحی و یهودی فلسطین، خودشان دولتشان را انتخاب بکنند و بیگانگان و اوباشی مثل نتانیاهو را بیرون کنند.محو اسرائیل یعنی این و این اتفاق خواهد افتاد."

 

وی اظهارکرد: اطمینان مقام معظم رهبری در این توئیت نشان دهنده قطعیت سقوط این رژیم جعلی در کمتر از 25سال آینده است که به لطف الهی این مهم نیز بدون شک اتفاق خواهد افتاد چرا که اعتقاد داریم صبح ظهور نزدیک است.

 

میرحسینی گفت: امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا شاید راهپیمایی در بیشتر شهرها و کشورهای جهان نداشته باشیم ولی باید منتظر طوفان عظیم اینستاگرامی، توئیتری و سایر شبکه های اجتماعی در حوزه فضای مجازی باشیم تا بار دیگر در این فضا جنایات این رژیم جعلی و کودک کش را به گوش جهانیان برسانیم و با مرگ بر اسرائیل خشم انزجار خویش را در این فضا اعلام کنیم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.