گروه: اخبار استان خبر: 158292 / تاریخ انتشار : 1399/2/31 ساعت : 20:17
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

واکنش فرشید احمدی کیش به حواشی اخیر شورای شهر یاسوج و اتهامات علیه خود/در استیضاح شهردار ناکام شدند به همکار خود اتهام می زنند

عضو شورای شهر یاسوج گفت: برخی وقتی در استیضاح شهردار موفق نشدند انگشت اتهام را به سمت همکاران خود نشانه رفتند در صورتی که انتظار می رفت پای کار بیایند و به اختلافات دامن نزنند.

 عضو شورای شهر یاسوج درگفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص اظهارات یکی از اعضای شورا مبنی بر آسفالت گزینشی گفت: هتک حرمت ها در شورای شهر یاسوج توسط عده ای از همکاران باب شده است، همکاران را برای همراهی و همیاری با شهرداری یاسوج  و چانه زنی با دیگر سازمان هابرای حل  بخشی از مشکلات  شهر دعوت می کنم.

 

فرشید احمدی کیش بیان کرد: کشور ما در شرایط حاضر دچار بحران اقتصادی و کرونا است، این موضوع سبب تعطیلی در کشور و سایر کشور ها و استان و شهر یاسوج شده است، شهرداری منبع درآمدی ندارد اما همکاران بنده در شورای شهر روزانه در رسانه ها بر علیه شهردار تهمت و افتراء وارد می کنند که غیر اخلاقی و غیر انسانی است، ما می توانیم عکس العمل نسبت به این موضوعات  نشان دهیم اما به حرمت مردم و جامعه سعی می کنیم حداقل کشمکش ها و اختلاف سلیقه های درونی را بروز ندهیم.

 

وی افزود: فرایند استیضاح یک روال قانونی دارد، که  این روال طی شد و رای نیاورد انتظار می رفت همکاران پای کار آمده و همکاری می کردند، و  اگر همکاری هم نمی شود به اختلافات و مشکلات مردم دامن نزنند.

 

احمدی کیش گفت: بعد از استیضاح بحث استعفا شهردار را مطرح کردند، کجای قانون بیان شده وقتی پروسه قانونی استیضاح شهردار رای نیاورد موضوع استعفای شهردار را مطرح کنند، این یک روند غلط است که یا با من هستی یا علیه من هستی و این تفکر غلط است.

 

وی گفت: وقتی در استیضاح شهردار موفق نشدند انگشت اتهام را به سمت همکاران خود نشانه رفتند، همه شهر یاسوج نیاز به کار دارد، خوشبختانه شهرداری یاسوج با سطح درآمد پایین با وجود مشکلاتی مانند سیل، کرونا و زلزله از مردم برای عدم پرداخت عوارض دعوت کردند، در این شرایط شهردار یاسوج صورت خود را با سیلی سرخ کرد و برخلاف ادعای همکاران در شورای شهر، مردم کارهای عمرانی که توسط شهردار انجام می شود را لمس می کنند.

 

عضو شورای شهر یاسوج بیان کرد: همکاران فکر می کنند اگر در منطقه ای از شهر فعالیتی صورت گرفت، اعضایی از شورا برای آن فعالیت سفارش کرده است، هر چند شورا صاحب نظر است، اما اینکه انگشت اتهام را به سمت همکار خود نشان دهند غیر اخلاقی و غیر انسانی است و برای ادعای خود باید مستند بیان کرده  و سند داشته باشند در غیر اینصورت اگر در این دنیا جواب ندهند، روزی باید در دنیای دیگر پاسخگوی ادعاهای خود باشند.

 

احمدی کیش بیان کرد: مگر شهروندان ساکن در خیابان های امامت و عدل که کار آسفالت آنها انجام شده است بخشی از مردم این شهر نیستند، انتظار داریم خود شهروندانی که در این مناطق زندگی می کنند، بیان کنند  مگر ما  حق زندگی در این شهر نداریم و برای اثبات این موضوع قبل از آسفالت و روکش فعلی در امامت ها، این منطقه مشکل دار ترین  وضع آسفالت در شهر یاسوج بود.

 

وی افزود: بخشی از مردم امامت ها با دعوت از رسانه ها خواستار آسفالت خیابان های خود شدند، شهردار متناسب با خواسته و نیاز مردم با استفاده از کار کارشناسی تصمیم بر آسفالت این نقطه گرفت، از قضا بنده هم در یکی از این امامت ها زندگی می کنم، اگر فرعی امامت و محل زندگی بنده آسفالت شده بود می توانستند ادعا کنند که احمدی کیش آسفالت آن مکان ها را انجام داده است، اما وقتی که خیابان های امامت ها آسفالت شده نه خیابان امامت 7 بلکه همه خیابان های امامت آسفالت شده است، نتیجه گرفته می شود این موضوعات اتهامی بیش نیست.

 

احمدی کیش گفت: مجددا از همکاران تقاضا دارم پای کار آمده اتهام وارد نکنند، و این موضوعات غیر اخلاقی را کنار بگذارند، شاید بیان و گفتار ما رسا تر باشد اما به حرمت مردم زبان نگه داشته و تقاضای همکاری از نهادها، سازمان ها، استاندار، سپاه پاسداران برای مردم و آیندگان  در این شهر داریم.

 

این عضو شورای شهر عنوان کرد: اگر این روند ادامه داشته باشد شهردار و همکاران متوقف نمی شوند بلکه شهر متوقف می شود، این تفکر غلط و ناپسندی است، در شرایط حاضر در 45 متری شهر یاسوج به شدت نیاز به همکاری استاندار، معاونت برنامه ریزی استاندار داریم تا شهر را از بار ترافیکی فعلی نجات دهیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.