گروه: اخبار استان خبر: 158288 / تاریخ انتشار : 1399/3/1 ساعت : 09:33

اولین خرید بزرگ بارسلونا قطعی شد! (عکس)

میرالیم پیانیچ، ستاره بوسنیایی یوونتوس در آستانه انتقال به بارسلونا قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس "ورزش سه"، اخبار حاکی از آن است که تابستانی شلوغ و پرسر و صدا در انتظار بارسلونا خواهد بود و این تیم قصد دارد برای تقویت ترکیبش دست به خرید بازیکنان بزرگی بزند. به جز لائوتارو مارتینز، میرالیم پیانیچ نیز به شدت مورد توجه بارسا قرار گرفته و نشریه موندو دیپرتیوو امروز در گزارشی مدعی شد این ستاره بوسنیایی فاصله ای تا امضای قرارداد با آبی اناری ها ندارد.

 

بارسلونا به قدری برای خرید میرالیم پیانیچ مصمم است که حتی در صورت عدم پذیرش معاوضه از سوی یوونتوس نیز برای خرید او اقدام خواهد کرد. پیانیچ یکی از بالاترین دستمزدها را در تورین دریافت می کند و به همین دلیل بیانکونری نیز بی میل به فروش او نیست.

 

 

بارسلونا امیدوار است یوونتوس گزینه خرید نلسون سمدو، مدافع پرتغالی و 26 ساله را بپذیرد تا اینگونه پروسه جذب میرالیم پیانیچ راحت تر انجام شود، اما باشگاه ایتالیایی خواهان خرید آرتور ملو از بارسلوناست، آنهم در شرایطی که این هافبک برزیلی هیچ علاقه ای به جدایی از بارسا ندارد.

 

اما موندو دیپورتیوو امروز فاش کرد حتی اگر در نهایت طرفین در مورد معاوضه بازیکن به توافق نرسند نیز میرالیم پیانیچ را باید بازیکن بارسلونا دانست. کادر فنی بارسا به سبک بازی این هافبک خلاق علاقمند است و او نقشی کلیدی در ترکیب بلوگرانا در فصل بعد خواهد داشت.

 

خود میرالیم پیانیچ نیز به شدت علاقمند به نهایی شدن این انتقال است و می داند در صورت رد این پیشنهاد دیگر فرصتی برای بازی کردن در نوکمپ نخواهد داشت. با ورود مائوریتسیو ساری به رختکن یوونتوس و علاقه این سرمربی ایتالیایی به هافبک های جنگنده و انرژیک، جایگاه میرالیم پیانیچ در ترکیب یووه مانند سال های قبل نیست و نقش او کمرنگ تر شده است.

 

 

از طرفی دیگر میرالیم پیانیچ معتقد است سبک بازی او با بارسلونا هماهنگ است و او می تواند در نوکمپ تولدی دوباره داشته باشد. بدین ترتیب می تواند این ستاره بوسنیایی را اولین خرید بزرگ و تابستانی بارسلونا تصور کرد. البته باشگاه اسپانیایی ابتدا علاقمند به حضور یک بازیکن در معامله برای کاهش قیمت است، اما در هر حال آنها برای خرید میرالیم پیانیچ اقدام خواهند کرد.

 

در صورت پایان یافتن این پروسه، خرید لائوتارو مارتینز به اولویت بعدی مدیران بارسا تبدیل خواهد شد. به نظر می رسد مذاکره با اینتر برای جذب این مهاجم آرژانتینی دشوارتر از عملیات جذب میرالیم پیانیچ خواهد بود و نراتزوری به راحتی حاضر به از دست دادن مهره ارزشمند و خوش آتیه خود نیست.


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.