گروه: اخبار استان خبر: 158286 / تاریخ انتشار : 1399/2/31 ساعت : 21:13
نماینده بویراحمد و دنا در گفتگو با صبح زاگرس:

رژیم صهیونیستی ویروس کودک کش است/روز قدس تجلی استکبارستیزی در جهان است

غلام محمد زارعی گفت:روح حاکم بر جامعه ما و ملت های مسلمان دنیا همان روح استکبار ستیزی و اعلام انزجار و تنفر از اسرائیل فاسق و رژیم جعلی صهیونیستی و استبکار جهانی است که امروزه همانند یک ویروس کودک کش است.

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص روز قدس گفت: این روز یکی از برکاتی بود که ما در میان برکات  گوناگون  ماه مبارک رمضان داشتیم، که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم روزه دار و مسلمان و شاید غیر مسلمان سراسر دنیا در این راهپیمایی بزرگ و با شکوه انزجار خودشان را از استکبار جهانی و صهیونیسم فاسق و رژیم جعلی اسرائیل نشان می دادند و یک بار دیگر از  روح استکبار جهانی اعلام برائت می کردند.

 

غلام محمد زارعی بیان کرد: روح حاکم بر جامعه ما و ملت های مسلمان دنیا همان روح استکبار ستیزی و اعلام انزجار و تنفر از اسرائیل فاسق و رژیم جعلی صهیونیستی و استبکار جهانی است که امروزه به عنوان یک ویروس کثیف در جهان اسلام موجب ابتلای منطقه به بیماری سلطه طلبی و ادم کشی ، خون ریزی و کودک کشی است.
 
 
 وی تصریح کرد: مسئله فلسطین یکی از مسائل اساسی جهان  اسلام است و یکی از مصادیق  اصلی مبارزه با استبکار جهانی و اعلام انزجار ملت های مسلمان از استکبار جهانی  و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و از اصالت های انقلابی بودن مسلمانان دنیا و کسانی  است که در نقطه مقابل تفکر استبکار جهانی و صهیونیسم قرار دارند.
 
 
 نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امیدوار هستیم هر چه سریع تر شاهد نابودی اسرائیل غاصب و رهایی قدس و همه مناطق در بند این ویروس کثیف باشیم، که هر چه زودتر از شر این ویروس آزاد شده و استقلال  و آزادی  پیدا کنند و از یوغ استبکار خلاص شوند.
 
 
زارعی ادامه داد: یکی از مهمترین مسائل جهان اسلام، مبارزه با ویروسی به نام رژیم صهیونیستی است، منفوریت این رژیم برای همه معلوم شده است و به برکت آگاهی جهان اسلام از افکار و خوی کثیف این رژیم، شاهد انزوای آن هستیم که همواره در یک نگرانی همیشگی قرار گرفته اند و از روحیه انقلابی و شهادت طلبانه مسلمانان دنیا ترس و هراس دارند و دنیا به جهنمی برای آن ها تبدیل شده است.
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1399/3/1 - 01:31
اقای زارعی بعد از حل مشکلات حوزه انتخابی و استان و کشورش حالا بفکر حل مشکلات جهانی است که با سخنرانی حل کنه
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.