گروه: اخبار استان خبر: 158269 / تاریخ انتشار : 1399/3/5 ساعت : 12:55
گلایه شهروندان از دوگانگی رفتار بانک ها:

اجرای سیاست یک و بام دو هوا در بانک های شهرلنده

با شیوع بیماری کرونا در کشور بانک مرکزی با ارسال بخشنامه ای بانک ها را کمی در بحث داد و ستد های نقدی محدود کرده است ولی برخی از بانک ها لنده هیچ پولی از مشتریان دریافت نمی کنند که همین مسئله باعث گلایه مندی مردم شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، شیوع بیماری کرونا در سطح کشور باعث شده است تا چالش ها و مشکلات اساسی در بخش های مختلف کشور ایجاد شود که این مشکلات در حوزه بانک ها بیشتر خود نمایی کرده است.

 

بانک مرکزی جمهوری اسلامی در ابتدای شیوع این بیماری با ارسال بخشنامه ای بانک ها را از داد و ستد های نقدی کمی محدود کرده است که ظاهرا برخی از بانک به آن بیش از حد توجه کرده و برخی دیگر کاملا بی توجه بودند.

 

برخی از بانک های شهرلنده در راستای رسالت ذاتی خویش مبنی بر مشتری مداری اقدام به داد وستد های وجه نقد می کنند که هم مشتریان راحت هستند و هم بانک ها ولی سه بانک شهر لنده از پذیرش وجه نقد شهروندان ممانعت می کنند و اظهار دارند که بانک مرکزی این اجازه را به ما نداده است.

 

اجرای سیاست یک بام و دو هوا در نزد بانک های شهرلنده باعث گلایه شدید شهروندان شده است که انتظار دارند متولیان به خصوص فرمانداری و شورای عالی بانک های استان در این خصوص مشکل را بر طرف کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.