گروه: اخبار استان خبر: 158225 / تاریخ انتشار : 1399/2/30 ساعت : 14:59
شهردار یاسوج در گفتگو با صبح زاگرس؛

تملک 93 درصدی زمین های معبر بزرگ یاسوج/45 متری بنسنجان ارتقاء کلاس شهری به غرب یاسوج است

شهردار یاسوج ازتوافق و تملک 93 درصدی زمینهای 45 متری بنسنجان به پل سوم بشار خبر داد و گفت : راه اندازی این پروژه ارتقاع کلاس شهری به این منطقه از غرب شهر یاسوج است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نستهن مقدم درحاشیه بازدید از پروژه بزرگ معبری شهر یاسوج در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس گفت : با همکاری کسبه و مالکان زمینهای پروژه 45 متری بنسنجان -  پل سوم بشار ، توافقات تملک به بیش از 93 درصد رسیده .

 

وی ابراز داشت : این پروژه و معبر بزرگ در غرب شهر یاسوج علاوه بر ارزش افزوده خوبی که به دارایی های مردم در این حوزه داده است باعث عدالت در تقسیم خدمات و فضای سبز در شهر یاسوج می شود.

 

مقدم با اشاره به اینکه با خاکبرداری  زمین های زراعی این مسیر طرح پارک 10 هکتاری بلکو پایینتر از پل سوم بشار راه اندازی می شود گفت : با پیگیری شهرداری و اعتماد سازی برای مردم در تملک زمینهای این مسیر با معارضین توافقات خوبی انجام شد.

 

شهردار یاسوج تاکید کرد : این پروژه بعد از 3 دهه با اجرای طرح تفصیلی در آینده نزدیک  اتصال و زیر بار ترافیک می رود.

 

مقدم در ادامه با بیان اینکه  این پروژه به طول 5 کیلومتر به نام حضرت  آیت الله ملک حسینی نامگذاری شده است ابراز داشت : با زیر بار رفتن این پروژه شاهد گره گشایی از ترافیک در شهر یاسوج خواهیم بود.

 

این مسئول اذعان داشت :به زودی کار 45 متری ادامه پل چهارم بشار در دستور کار قرار می گیرد و در ادامه گفت  :شهرداری در این دوره کاری به مسائل زیرساختی بزرگی پرداخته که در سنوات گذشته میسر نبوده است .

 

وی پیشرفت بزرگترین معبر شهر را بالا ارزیابی کرد و گفت : احداث این پروژه کمک شایانی به ارتقاء کلاس شهری غرب یاسوج است.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
موسوی
1399/2/31 - 07:51
برادر شرق یاسوج (پل چهارم) که بیش از 70 درصد قبل از حضرتعالی پیشرفت داشت تمام نکردی به فکر غرب یاسوج افتادی شما هیچ کار مثبتی در دوران تصدیت انجام ندادی
rateup 0
 ratedown 0
حاجی جون
1399/2/31 - 13:57
حضرت عباسی چه کاری انجام دادی. فقط 2 سال بلدی بگی 45 متری فلان شد. به نظرم شهردار بعدی هم مثل تو سیست ای 45 متری رو میده. اخ سی عسکر
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.