گروه: اخبار استان خبر: 158224 / تاریخ انتشار : 1399/2/31 ساعت : 08:49
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

واکنش کیوان آشنا به اتهام آسفالت گزینشی یکی از اعضای شورای شهر یاسوج

کیوان آشنا عضو شورای شهر یاسوج به اتهامات وارد شده به خود از سوی یکی دیگر از اعضای شورای شهر در خصوص آسفالت گزینشی خیابان محل زندگی خود واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جلسه این هفته شورای شهر یاسوج با حواشی زیادی همراه بود که یکی از آن ها اتهام زنی یکی از اعضای شورا به کیوان آشنا دیگر عضو شورای شهر یاسوج بود که مدعی بود آشنا خیابان محل زندگی خود را آسفالت می کند اما از دیگر خیابان های شهر غافل است.

 

در همین خصوص کیوان آشنا در گفتگو با صبح زاگرس گفت: بنده از کسانی بودم پیگیر پروژه آسفالت در حوزه خیابان های امامت، زیر تل و تل زالی بودم البته بخشی از خواسته های بنده بود، از طرف دیگر شرف آباد، محمود آباد و اکبرآباد جزو افتخارات دوران خدمت بنده بود، و به کسانی خدمت کردم که خیابان محل زندگی آن ها بعد از  40 سال که آسفالت نداشت یا از بین رفته بود آسفالت شد.

 

وی گفت: وقتی شخصی بیان می کند در فلان مکان خدمات می دهید و در بخشی دیگر این خدمات صورت نگرفته است، باید گفت مگر می شود همزمان کل شهر را آسفالت کرد، از طرفی باید از یک بخش شروع کرد، این شروع در ضعیف ترین مکان بوده است، یک الی 2 خیابان کار نشده است و بخشی دیگر آسفالت آن باقی مانده است، اگر بررسی کنید از این وضعیت شرمنده خواهید شد.

 

آشنا عنوان کرد: این اتهامات هیچگاه به بنده نمی چسبد و با افتخار اعلام می کنم خدمت گذار مردم هستم، آقایان عضو شورا اعلام کنند یک بار در طول سه سال گذشته فلان موضوع را برای مشکل یک خیابان پیگیری کرده اند، در همین خصوص خیابان حاجت و حمید شرف آباد توسط بنده پیگیری شد، سه الی چهار بار مستقیما بین مردم منطقه حاجتی ها حاضر شدم؛ این موضوعات شعار نیست، بنده وقت برای خدمت به  مردم اختصاص دادم و از این به بعد هم بیشتر وقت خواهم گذاشت.

 

وی اضافه کرد: دکه های زیادی در شهر وجود دارد و اظهارات آقای شهردار در خصوص سلطان دکه ها را تایید یا رد نمی کنم، و هر فرد پاسخگوی اظهارات خود خواهد بود، از طرفی در شهر شخصی ممکن است مجوز دکه دریافت کرده باشد و باید چنین فردی در خصوص داشتن مجوز یا نداشتن مجوز پاسخگوباشد، و چه کسی یا چه کسانی این دکه ها را داده اند؟

 

آشنا بیان کرد: در شورای تامین، شورای ترافیک و شورای شهر در خصوص ساماندهی دکه ها مصوباتی صورت گرفته است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.