گروه: اخبار استان خبر: 158195 / تاریخ انتشار : 1399/2/30 ساعت : 13:16

توزیع پنج هزار بسته معیشتی کمک مومنانه به همت خیر لنده ای+تصاویر

یکی از خیرین لنده ای در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری بیش از پنج هزار بسته معیشتی در راستای کمک مومنانه به مردم استان کهگیلویه وبویراحمد اهدا کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، پس از مجاهدت و تلاش های شبانه روزی گروه های مختلف جهادی در مقابله با بیماری کرونا و در نتیجه پس از اعلام مقام معظم رهبری مبنی بر مساوات و کمک های مومنانه در کشور ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی با تکیه بر عقبه فرهنگی و اصیل خود در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین در رزمایش کمک های مومنانه همتی جهادی داشته و سیل کمک ها روز به روز در کشور برای رفع نیازمندی آسیب دیدگان از بیماری منحوس کرونا بیشتر و بیشتر می شود و به همت گروه های جهادی بسیج و سپاه و سایر نهادها در حال توزیع گسترده است.

 

تلاش شبانه روزی مسئولان در کاهش نیازهای اولیه اقشار مختلف مردم به خصوص آسیب دیده های معیشتی باعث شده است تا خیر لنده ای نیز با تامین بیش پنج هزار بسته معیشتی برای استانی های خود در رزمایش کمک های مومنانه حضوری ارزشمند داشته باشد.

 

حاج محمد دستاران با درک صحیح موقعیت هم استانی های خود بیش از چهار هزار بسته معیشتی به مردم استان  و یک هزار بسته به مردم شهرستان لنده کمک کرده است که ارزش ریالی آن بیش از ده میلیارد ریال بوده است.

 

این بسته معیشتی شامل : یک کسیه 10کیلویی برنج، ماکارونی، رب گوجه و روغن خوارکی بوده است که به همت و تلاش فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج لنده که بیشترین نقش را در بحث ساماندهی و سازماندهی و شناسایی افراد آسیب دیده داشته است در بین افراد آسیب دیده توزیع شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.