گروه: اخبار استان خبر: 158182 / تاریخ انتشار : 1399/2/29 ساعت : 18:48
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

واکنش هدایت اکبری به اظهارات گزینه وتوشده شهرداری یاسوج/مردم را قربانی حواشی نکنیم

عضو شورای شهر یاسوج گفت: ما تمایل داریم شهردار دچار حاشیه نشود و فعالیت کند و همه موضوعات را به مردم واگذار کنید زیرا خود آنها می دانند چه کسی برای آنها فعالیت می کند و چه کسی به دنبال حاشیه است.

عضو شورای شهر یاسوج در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص اظهارات مشاور عمرانی فرماندار شهرستان بویراحمد و حواشی ایجاد شده در ماجرای استیضاح شهردار یاسوج گفت: فرج زاده موضوعاتی را مطرح کرده است ما هم در شورا صحبت های خود را انجام دادیم و اذهان عمومی پاسخ های خود را دریافت کرده است.

 

هدایت اکبری بیان کرد: فرج زاده هر چیزی که تمایل داشته گفته است که از نظر من اشکالی ندارد اما اذهان عمومی همه چیز را می دانند.

 

ما می خواهیم در یک فضای مناسب برای مردم کار کنیم و نمی توانیم مردم را قربانی این مسائل کنیم؛ نمی خواهیم به این مسائل دامن بزنیم و پاسخی به این قضیه نمی دهم.

 

وی اضافه کرد: سایت صبح زاگرس در خصوص استیضاح روشنگری کرد و همه موضوعات روشن شد و بعد از یک ماه هرکس بخواهد مطلبی را  بیان کند جواب نخواهم داد زیرا خود مردم موضوعات را می دانند، می خواهیم برای مردم کار کنیم و نمی خواهیم به دنبال حاشیه باشیم.

 

این عضو شورای شهر در خصوص فشار برخی اعضای شورای شهر برای استیضاح یا استعفای شهردار گفت: ما تمایل داریم شهردار دچار حاشیه نشود و فعالیت کند و اگر کسی به دنبال حاشیه است، خودش می داند و خدای خود.

 

وی افزود: همه موضوعات را به مردم واگذار کنید زیرا خود آنها می دانند چه کسی برای آنها فعالیت می کند و چه کسی به دنبال حاشیه است، تصمیمی برای پاسخگویی به این حواشی نداریم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
یاسوج
1399/2/29 - 23:18
بله ما مردم میدانیم که شما قول دادین و بعد عهد شکنی کردین
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.