گروه: اخبار استان خبر: 158172 / تاریخ انتشار : 1399/2/30 ساعت : 12:23

گلایه مردم از افزایش 100 برابری هزینه تمدید دفترچه بیمه سلامت روستاییان

برخی از روستاییان در شهرستان کهگیلویه نسبت به افزایش 100 برابری هزینه تمدید دفترچه خدمات درمانی خود گلایه داشتند و خواستار پیگیری این موضوع از سوی مسئولان مربوطه شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایرانی خدمات درمانی وضعیت مناسبی در کشور نداشت و حتی پزشکان و پرستارانی که به بیماران رسیدگی می کردند اکثر از کشورهایی مثل هند و پاکستان بودند.

 

رفته رفته با پیروزی انقلاب اسلامی مسئله درمان و سلامت به یکی از اولویت های اصلی نظام اسلامی مبدل شد و دولت ها نیز در پی تحقق این امر بر آمدند که با فعالیت های علمی مختلف و تربیت پزشکان و متخصصان مختلف نه تنها در کشور مان نیازی به حضور پزشکان خارجی پیدا نشد بلکه بسیاری از پزشکان شهرستانی برای معالجه و درمان از سوی کشورهای دیگر دعوت می شوند.

 

روند رسیدگی به مسئله درمان در این نقطه متوقف نشد و بیمه های درمانی روز به روز پیشرفت کرده و خدمات درمانی به بیماران ارائه می دهند.

 

یکی از این بیمه های درمانی بیمه سلامت ایران است که خدمات خوبی به بیمه شوندگان خود ارائه می دهد و بسیاری از روستاییان و افرادی که تحت پوشش بیمه خاصی نیستند از خدمات درمانی این بیمه استفاده می کنند.

 

اما این روزها افزایش قابل توجهی در تمدید بیمه های سلامت روستاییان لحاظ شده که گلایه مندی و نگرانی مردم را در پی داشته است.

 

یکی از شهروندان شهرستان کهگیلویه در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: وقتی برای تمدید دفترچه بیمه خود مراجعه کردم مبلغ که از من برای تمدید دفترچه خواسته شد 300 هزار تومان بوده است.

 

وی افزود: آخرین باری که دفترچه خو را تمدید کرده بودم مبلغی کمتر از 3هزار تومان پرداخت می کردیم اما اکنون به یکباره افزایش بسیار زیادی در مبلغ تمدید و ثبت نام برای دفترچه بیمه سلامت روستایی از ما خواسته شده که مبلغ بسیار زیادی است.

 

این رسانه تماس هایی با مدیر بیمه سلامت استان نیز داشت که پاسخگو نبودند اما آماده دریافت پاسخ از سوی سازمان مربوطه خواهد بود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.