گروه: اخبار استان خبر: 158162 / تاریخ انتشار : 1399/2/29 ساعت : 14:05

تازه ترین آمار از مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس کهگیلویه و بویراحمد در بیست و نهمین روز از اردیبهشت ماه ۹۹ ، گفت: از مجموع جواب های دریافت شده امروز، 8 مورد مثبت شناسایی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پرویز یزدان پناه گفت: با احتساب آمار جدید امروز، شمار مبتلایان به کرونای استان به 599 بیمار رسید.

 

وی افزود: از شمار مبتلایان جدید استان 1 مرد و 4 زن در شهرستان بویراحمد و 1 مرد و 2 زن در شهرستان لنده می باشند.

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به اینکه 6 بیمار از خوشه های قدیمی بوده اند، عنوان کرد: 1 بیمار سابقه سفر به اهواز را داشته و 1 بیمار دیگر نیز ساکن اهواز بوده و هم اکنون بیمارستان معین کرونای استان بستری شده است.

 

 یزدانپناه یادآور شد: در چنین شرایطی باید در منزل بمانیم، زیرا خانه ما امن ترین محل در مقابله با بیماری کرونا است اما اگر ضرورت دارد که برای تامین مایحتاج زندگی یا دارو به بیرون از خانه برویم باید نکات بهداشتی و حفاظتی در مقابل این ویروس خطرناک را رعایت کنیم.

 

وی یادآور شد: با توجه به بازگشایی مدارس و اصناف مردم توجه داشته باشند، هنگام انجام خرید باید فاصله یک متری خود را با دیگران حفظ کنند و هنگامی که به منزل برگشته ماسک را به درستی خارج کرده و سپس آن را دفع کنند. همچنین به فرزندان خود نیز به طور مستمر و صحیح، نکات مهم بهداشتی را جهت حضور در مدارس یادآوری نمایند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.