گروه: اخبار استان خبر: 158151 / تاریخ انتشار : 1399/2/29 ساعت : 14:16
به مناسبت هفته روابط عمومی؛

آئین عطر افشانی گلزار شهدای یاسوج برگزار شد+ تصویر

آئین عطر افشانی گلزار شهدای شهر یاسوج به مناسبت روز روابط عمومی با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،گلزار شهدای شهر یاسوج، امروز توسط برخی از روابط عمومی های ادارات استان و معاون سیاسی استاندار عطرافشانی شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: مدیران ما باید در سطح دنیا جهانی فکر کنند، در سطح کشوری باید ملی فکر کنند و در سطح استان باید منافع استان را در نظر بگیرند و این موارد جز با روابط عمومی قوی میسر نمی شود دنیا دنیای ارتباطات است.
 
جمالی عنوان کرد: یکی از فرهنگ های دنیا  فرهنگ گفتمان است، روابط عمومی ها عملا وارد کار شوند، استراتژی دنیا تعامل است نگاه ما به نیروهای روابط عمومی و نیروهایی که بین مدیران و مردم ارتباط ایجاد می کنند، که این افراد جز نخبگان جامعه و قطعا هوشمند هستند و ظرافت های کارشان را بهتر می دانند هرچه این ظرافت ها بیشتر باشد امورات مردم هم بهتر رفع و حل می شود.
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در این استان نیز با توجه به اکوسیستم خاصی که دارد که من آن را یک فرصت می دانم برخی اینطایفه ای و ایلی بودن را تهدید می دانند اما همه ما اثرش را دیدم که آن  مشارکت مردم در انتخابات بود، انتخابات ناموس نظام است مشارکت هرچه بیشتر باشد جمله دشمن به نظام کمتر می شود این موفقیت حاصل نشد جز اینکه روابط عمومی ها یکی از آیتم های قوی در این موفقیت بودند .
 
جمالی گفت: برخی فکر می کردند در انتخابات دچار مشکل می شویم اما ما گفتیم وقتی مدیران صادقانه عمل کنند مردم نیز همراهی می کنند و موفقیت ما در انتخابات را که رتبه اول داشتیم با همراهی روابط عمومی ها بود، دو اداره کل استان به عنوان اداره کل برتر معرفی شدند.
 
وی افزود: نیروهای روابط عمومی و مجموعه افرادی که اخبار را تبادل می کردند استحقاق نمره خوب هستند البته در این میان برخی هم هستند ممکن است توجیه نباشند نگاه ما نگاه امنیتی نیست و گاهی ممکن است تذکر دهیم.
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به شیوع کرونا اشاره کرد و گفت: کسانی که مدیران را همراه کردند و باعث شدند پاک ترین استان باشیم و کمترین تلفات جانی را داشته باشیم و در غربالگری رتبه اول را باشیم روابط عمومی ها بوده است.
 
جمالی تصریح کرد: این موفقیت ها سیستمی است اکر یک جا موفقیتی ایجاد شد به این معنی نیست من خیلی ژنرال خوبی بودم همراهی و همکاری همه سیستم بوده است، اگر جایی موفقیتی نبود قطعا کم کاری همه بوه ااست نباید جر زنی وجود داشته است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.