گروه: اخبار استان خبر: 158141 / تاریخ انتشار : 1399/2/29 ساعت : 10:26

همت جهادگران بسیجی درکمک های مومنانه به کشاورزان لنده ای+تصاویر

این روزها که همه جا سخن از رزمایش بزرگ کمک های مومنانه است عده ای دیگر از جوانان بسیجی و جهادگر لنده ای به گونه ای دیگر در این رزمایش حضور بهم رسانند و به یاری کشاورزان نیازمند شتافتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با شیوع ویروس منحوس کرونا در جای جای ایران اسلامی شاهد بروز مشکلات متعددی در حوزه های مختلف شغلی، فردی و اجتماعی اقشار مختلف مردم بوده ایم که مهمترین چالش بحث معیشت افراد نیازمند و ناتوان بوده است.

 

پس از سخنرانی مقام معظم رهبری در مشارکت مردم و برگزاری رزمایش بزرگ مواسات و کمک های مومنانه ،شاهد جوشش چشمه های همدلی و همزبانی از سراسر ایران اسلامی بودیم که دسته دسته بر این همدلی افزوده می شود.

 

در کنار رزمایش مقتدرانه کمک های مومنانه از سوی بسیج و سپاه و خیرین نیکوکار در سراسر استان و رسیدگی به نیاز نیازمندان ،اما متاسفانه کشاورزان به واسطه کرونا در وضعیت مناسبی برای برداشت غلات خود قرار دارند که این بار باز هم بسیجیان در همتی جهادی به کمک کشاورزان شتافتند.

 

گروه های جهادی حوزه مقاومت بسیج ولی عصر(عج)  که در بحث گند زدایی ، ضد عفونی سازی معابر و رزمایش مومنانه نقش ارزشمندی را ایفا کرد با موقعیت شناسی مناسب در روزهای کرونایی استان با کمکی مومنانه و همتی جهادی به یاری کشاورزان نیازمند در برداشت غلات گام موثری برداشتند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.