گروه: اخبار استان خبر: 158091 / تاریخ انتشار : 1399/2/28 ساعت : 13:18
در راستای طرح امنیت اجتماعی انجام شد؛

دستگیری 50متهم تحت تعقیب در گچساران/ بیش از 3 کیلو و 200گرم انواع مواد مخدر کشف شد

فرمانده انتظامی گچساران از کشف بیش از 3 کیلو و 200گرم انواع مواد مخدر، توقیف 34 دستگاه خودرو و دستگیری 50 متهم تحت تعقیب در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،سرهنگ "سید محمد موسوی"،فرمانده انتظامی گچساران در تشریح این خبر گفت: با مشارکت یگان های انتظامی  گچساران طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان به مرحله اجرا در آمد.

وی افزود: در اجرای این طرح 3 کیلو و 200 گرم انواع مواد مخدر کشف، 34 دستگاه خودرو توقیف و نیز در ادامه این طرح 50متهم تحت تعقیب نیز دستگیر شد.

موسوی در پایان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرحهای مختلف انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه جرایم و ناهنجاری اجتماعی در شهرستان، از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم ودستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1399/2/29 - 10:01
باسلام.سال قبل نزدیک مهرماه،با پلیس تماس گرفتیم،که ادم خطرناکی دم در بود،نیومدن! یا گفتن خودتون بیاد جلو در خونه،! تا پلیس متوجه بشه.! چطور بیام جلو در خونه،وقتی اون شخص جلو دره! و پلیس خیلی با خیر میاد.امیدوارم پلیس شهر ماه با قاطعیت تمام اوباش ها و خلافکار و مواد فروش ها و مافیا و نژادپرست ها و .. برخورد کنه.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.