گروه: اخبار استان خبر: 158089 / تاریخ انتشار : 1399/2/28 ساعت : 13:03
همگام با رزمایش کمک مومنانه؛

سبد مهربانی بچه‌های مسجد در گچساران+تصاویر

بچه های کانون فرهنگی هنری حدیث و پایگاه بسیج مسجدالنبی(ص) این شهرستان با لبیک به ندای مقام معظم رهبری پای کار کمک مومنانه آمدند و با حمایت موسسات خیریه، بسته های معیشتی را در پنج مرحله تهیه و بین نیازمندان شهرستان توزیع کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،با شیوع ویروس کرونا و تعطیل شدن بیشترمراسمات مذهبی در مساجد گچساران، بچه‌های مسجد النبی(ص) این شهرستان با بازنگهداشتن و حفظ این سنگر همچنان فعالند و بسته‌های معیشتی نیازمندان را تهیه و تدارک می‌بینند.

مسجد النبی (ص) گچساران یکی از این مساجد است و اگر چند وقتی هم تشنه نماز جماعت بوده، اما درون مسجد پر از بسته‌های مهربانی است،این درحالی است که جوانان مسجد النبی(ص) این شهرستان با اجرای طرح کمک های مومنانه،کمک های نقدی و غیرنقدی خیران و مردم را جمع آوری می کنند و با تهیه و توزیع بسته های حمایتی به یاری نیازمندان می شتابند.

صادق زمانی پور ،مسئول کانون فرهنگی هنری حدیث این شهرستان در این باره می گوید: در حقیقت رمضان،ماه مهمانی و مهربانی خداوند ،بهترین فرصت برای تقویت روحیه جهاد و ایثار در راه خدمت به همنوعان است.

وی می افزاید:بچه های کانون فرهنگی هنری حدیث و پایگاه بسیج مسجدالنبی(ص) این شهرستان با لبیک به ندای مقام معظم رهبری پای کار کمک مومنانه آمدند و با حمایت موسسه حضرت خدیجه (س)، آستان حضرت معصومه سلام الله علیها ، آستان قدس رضوی، ستاد کانون های مساجد استان و نیز سایرکمک های خیرین بسته های معیشتی را در پنج مرحله تهیه و بین نیازمندان شهرستان توزیع کردند.

زمانی پور در ادامه تصریح می کند:در کنار این بسته های معیشتی که نزدیک به 310بسته (برنج ، مرغ ، روغن ، خرما ، ماکارونی ، عدس ، رب گوجه و اقلام بهداشتی) بودند،حدود 600 کیلو گرم گوشت گوسفندی نیز در روز میلاد کریم اهل بیت علیه السلام و با همکاری کانون باقرالعلوم مسجد امام حسین(ع) در این شهرستان نیز توزیع شد.

مسئول کانون فرهنگی هنری حدیث درادامه می گوید:باید توجه داشت که علاوه بر موارد ذکر شده ،تاکنون در طرح کمک های مومنانه 4راس گوسفند توسط خیرین شهرستان به جهت توزیع بین آسیب دیدگان ناشی از ویروس کرونا و نیازمندان، نیزقربانی شده است.

 

 

تصاویر تکمیلی: 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.