گروه: اخبار استان خبر: 158079 / تاریخ انتشار : 1399/2/28 ساعت : 14:29
مسئول بسیج دانشجویی استان خبر داد:

برگزاری رزمایش احسان دانشجویی در کهگیلویه و بویراحمد

مسئول بسیج دانشجویی استان از برگزاری رزمایش احسان دانشجویی در دانشگاه های استان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، از شیوع ویروس کرونا در کشور و استان گروه های مختلف به صورت جهادی دست به کار شده اند و به گونه ای با این ویروس در حال مبارزه هستند.

وقتی بحث کمبود ماسک و دستکش در استان به میان آمد، این گروه های جهادی به جای مخفی شدن در خانه از ترس کرونا، وارد میدان شدند و هر نفر بخشی از خانه خود را به تولید ماسک و دستکش اختصاص داد.

هرکس به نوبه خود برای تولید ماسک و دستکش مورد نیاز مردم تلاش می کرد،اکنون نیز  به دلیل نامناسب بودن شرایط اقتصادی قشر زیادی از مردم، باز هم همین گروه های جهادی طبق فرمایشات مقام معظم رهبری به حرکت افتادند و کمک های مؤمنانه را ایجاد کردند.

دانشجویان بسیجی استان نیز در میان مردم حضور داشتند و با گندزدایی خیابان ها، غربالگری ورودی ها و تولید ماسک و دستکش مردم را همراهی کردند و این بار موجی از کمک های مومنانه دانشجویی تحت عنوان احسان دانشجویی در استان راه افتاده و در حال فعالیت است.

مسئول بسیج دانشجویی استان در گفت و گو با این پایگاه خبری از برگزاری رزمایش احسان دانشجویی در دانشگاه های استان خبر داد و گفت: در راستای کمک های مؤمنانه امروز رزمایش احسان دانشجویی دانسجویان بسیجی استان کهگیلویه و بویراحمد ساعت 16:30 در دانشگاه یاسوج برگزار می شود.

 
مسعود پرهیزگار  افزود:  این همایش با همکاری بسیج دانشجویی استان تشکل های دانشجویی و ستاد اجرایی فرمان امام و سپاه برگزار می شود.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.