گروه: اخبار استان خبر: 158076 / تاریخ انتشار : 1399/3/1 ساعت : 19:04
تاثیرگذاری رسانه ها و اجرایی شدن مطالبات مردم:

هزینه کرد2میلیارد تومانی شهرداری در شهرک سرآسیاب/شهردارلنده:تمام مطالبات مردم به حق است+تصاویر و فیلم

رسانه همیشه یک بال برای موفقیت مدیرانی است که در تعامل با اصحاب رسانه از همدیگر سبقت می گیرند و در این بین مدیرانی موفق تر هستند که رفع مطالبات مردمی را مهمترین اولویت کاری خویش قرار دهد که شهرداری لنده با هزینه کرد دو میلیارد تومانی در شهرک سرآسیاب به مطالبات مردم لبیک گفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، یکی از مهمترین فرآینده های توسعه توجه به زیرساخت ها است که این زیر ساخت ها آیتم های مختلفی دارد به خصوص در سطح شهر ها که متولی بیشتر کارهای شهری با شهرداری ها است.

 

رسانه ها به عنوان یکی از ارکان مهم توسعه در جامعه محسوب می شوند که در کنار مسئولان با شناسایی نقاط  ضعف و قوت این زیر ساخت ها در یاری رساندن به مسئولان کاملا نقش مهمی ایفا کرده و بهتر بگوییم پل ارتباطی میان آنان هستند.

 

تاثیرگذاری رسانه ها به خصوص خبرلنده در بحث بیان مطالبات مردم در حوزه های مختلف و انتقال خدمات و عملکرد های خوب مسئولان به مردم از شاخصه های است که در چند سال گذشته به عنوان یک اصل غیرقابل انکار همواره به عنوان اهداف و خط و مشی رسانه ای مد نظر قرار گرفته است.

 

همیاری و همراهی مسئولان در این سال ها باعث شده است تا توجه خاصی به مشکلات مردم صورت گیرد ولی متاسفانه کمبود اعتبارات و عدم استفاده از فرصت های طلایی پیش رو باعث شده است تا نتوانیم به نحو احسن از این فرصت ها استفاده کنیم.

 

شهرداری وشورای شهر لنده در دوره های گذشته و کنونی تاکیدات زیادی بر رفع مشکلات شهرک های الحاقی به شهر لنده داشته اند ولی عدم توسعه زیرساخت های اصلی در این شهرک ها باعث شده است تا خدمات دهی به این شهرک ها چندین و چند سال به طول انجامد ولی در عین حال تلاش های خوبی شکل گرفته است.

 

امروز نیز  شهرداری وشورای اسلامی دوره پنجم در ادامه خدمات رسانی به شهروندان در این شهرک ها پس از اجرای جدول گداری و زیرسازی در متراژی بالای سه هزار متر عملیات اجرایی آسفالت بخش های از شهرک فجر و سرآسیاب را آغاز کرده است.

 

آسفالت کوچه ها و خیابان های خاکی به خصوص در فصل تابستان و زمستان یکی از مهمترین مطالبات مردم شهرک فجر و سرآسیاب و بهاران بوده و هست که امروز این وعده شورای و شهردار لنده اجرایی شده است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر لنده در گفت و گو با این رسانه با تاکید بر مطالبات مردم گفت: بدون شک رسانه ها مهمترین نقش را در بیان دردها و مطالبات مردم دارند که حقیقتا این مطالبات کاملا به حق است.

 

وی افزود: شهرداری و شورای شهرلنده پیگیری امورات به خصوص توجه به مطالبات مردم را در اولویت کاری خود داشت و در این راه از هیچ تلاشی تا کنون دریغ نکرده است.

 

عزیزالله شریفی تصریح کرد: بحث آسفالت در شهرک فجر و سرآسیاب باتوجه به زیرساخت های فراهیم شده در زیر سازی های سال گذشته صورت گرفته است که امروز شاهد تحقق این مهم در شهرک فجر و سرآسیاب هستیم.

 

در ادامه نیز مختار مشهدی زاده با اشاره به نقش رسانه ها در جامعه گفت: زمانی مدیر موفق است که به نقدهای رسانه ها با دید کمک به رفع مشکل نگاه کند و تا کنون نیز همواره نقد رسانه ها را پیگیری برای رفع یک مشکل دانسته وتلاش کردیم این مشکل را در حد امکان مرتفع سازیم.

 

وی تاکیدکرد: یکی از مهمترین برنامه های کاری در شهرداری از زمان پذیرش مسئولیتیم همواره پیگیری مشکلات شهرک های الحاقی به شهر لنده بود که از سال 92متاسفانه هیچ گونه هزینه ای در قبال این واگذاری به شهرداری پرداخت نشده است ولی شهرداری در این سال ها تلاش های داشته است.

 

شهردار لنده تصریح کرد: توسعه زیر ساخت ها در این شهرک ها می بایست تا قبل از الحاق به شهر از طرف بنیاد مسکن صورت می گرفت که متاسفانه علی رغم دریافت هزینه های سنگین از مردم این امر تحقق نیافت.

 

وی تاکیدکرد:از سال 96توجه به زیرساخت های شهری در شهرک ها با اجرای طرح هدایت فاضلاب و روان آب های شهرک های فجر، سرآسیاب و بهاران با جدول گذاری در دستورکار قرار گرفت که در شهرک سرآسیاب بیش از سه هزار متر جدول گذاری صورت گرفته است.

 

شهردار لنده گف: تا کنون بیش از دو میلیارد تومان از زیرسازی گرفته تا جدول گذاری و آسفالت در شهرک سرآسیاب هزینه صورت گرفته است که تامین بخشی از این مبلغ از منابع داخلی بوده و تامین اعتبار بخشی اعظمی از آن نیازمند تصویب اعتبارات لازم در کمیته برنامه ریزی است.

 

مشهدی زاده گفت: بدون شک مردم این شهرک ها در این سال ها زحمات و مشقات سختی را تحمل کردند که بیان مطالب چه در فضای های مجازی و فضای حقیقی در نقد شهرداری وشورای را از حقوق طبیعی آنان می دانیم ولی تجمع و تمرکز روستانشینان در این شهرک ها در پنج سال گذشته چندین برابر سال های قبل شده است که ارائه خدمات به این شهرک ها را کمی برای شهرداری با این وضعیت اعتبارتی مشکل کرده است.

 

شهردار لنده در پایان از تلاش های خوب رسانه ها که در بیان خدمات و عملکرد شهرداری و شورای اسلامی تلاش دارند تقدیر کرد و گفت: بدون شک اگر خدمتی صورت میگیرد متعلق به خود مردم است و انتظار داریم نقدهای منصفانه در جهت رشد و تعالی و پیشرفت روز افزون شهرمان باشند.

 

این رسانه از تلاش های صورت گرفته در این ایام از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر لنده را در رفع بخشی از مطالبات مردم را قدر می داند ولی امیدواریم در سال جدید این تلاش ها مضاعف تر شود.

 

تصاویر تکمیلی و فیلم را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.