گروه: اخبار استان خبر: 157930 / تاریخ انتشار : 1399/2/24 ساعت : 19:35
با حضور فرمانده سپاه فتح انجام شد

برگزاری رزمایش کمک های مومنانه در کهگیلویه با توزیع 2 هزار بسته معیشتی+تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه از توزیع 2 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان کهگیلویه ای به ارزش هر بسته 500 هزار تومان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سومین مرحله رزمایش کمک های مومنانه در کهگیلویه با حضور فرمانده سپاه فتح و مسئولین شهرستانی در مصلی دهدشت برگزار شد.

 
حجت الاسلام والمسلمین وحدانی فر امام جمعه کهگیلویه درحاشیه این مراسم ضمن تسلیت به مناسبت سال روز ضربت خوردن مولای متقیان حضرت علی (ع) گفت: رزمایش کمک مومنانه و مواسات در تاریخ ثبت خواهد شد و کشورهای دارای مکنت مالی دست به اقدامات فراوان می زنند و نمی توانند کشور کوچکشان را با آن درآمد های گزاف اداره کنند.
 
 
وحدانی فر گفت: مقام معظم رهبری در این زمینه حکمی ابلاغ نکرده و فقط سفارش و توصیه ایشان باعث شد و خیل عظیمی در جامعه اسلامی اجازه ندادند که حرف رهبرشان بر زمین بماند.
 
 
امام جمعه کهگیلویه گفت: حقیقتا مسولین در رده های مختلف افتخار آفرینی کردند و بسیاری از کشورهایی که دارای عقبه پزشکی بودند از کشور ما کمک خواستند و این نشان از این است که جمهوری اسلامی تلاش های بسیار خوبی انجام داده است.
 
 
وی افزود: هر چند از دست دادن برخی از هم وطنانمان موجب تاثر مان شده است اما باید افتخار کنیم که در کشوری اسلامی زندگی میکنیم که این همدلی و مواسات ها وجود دارد.
 
 
در ادامه فرمانده سپاه فتح استان گفت: الان بهترین فرصت برای مقایسه نظام لیبرال و سرمایه داری با نظام اسلامی است.
 
 
سردار خرم دل گفت: کرونا ماهیت رژیم های غربی و آمریکا را مشخص کرد و در آمار دو روز قبل نشان داد که بیشترین کشته ها و یک سوم آمار ابتلا به کرونا مربوط به کشورهای غربی است و اکنون به کمک کشورهایی که در گذشته به حساب هم نمی آوردند نیاز دارند.
 
 
وی افزود: امروز این کشورها التماس می کنند که دستگاه های تنفس مصنوعی تولید داخل ایران را در اختیار آنان قرار دهیم.
 
 
فرمانده سپاه فتح استان گفت: در استان خودمان از ابتدای شیوع ویروس همه مسئولین و مردم و گروه های مردمی و جهادی در کنار هم بودند و در همین کمک های مومنانه گل کاشتند.
 
 
سردار خرم دل گفت: تا کنون ۵۰ هزار خانواده مورد حمایت طرح کمک های مومنانه قرار گرفتند و ۲۵ هزار بسته معیشتی دیگر نیز آماده توزیع است که در هفته آینده توزیع خواهد شد و تا آخر ماه ۱۱۴ هزار خانوار مورد حمایت این طرح قرار می گیرند.
 
 
حمزه محقق زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه، در سومین رزمایش «کمک های مومنانه» از توزیع 2 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان کهگیلویه ای به ارزش هر بسته 500 هزار تومان خبر داد.
 
 
 محقق زاده در این رزمایش گفت: این بسته های معیشتی شامل  برنج، گوشت، روغن، رب گوجه فرنگی، ماکارونی و خرما است که در مراحل بعدی رزمایش، همه نیازمندان و جامعه هدف شناسایی شده و تحت پوشش این بسته های حمایتی قرار خواهند گرفت.
 
 
 
علی رضا اتابک فرماندار کهگیلویه در این رزمایش گفت: امروز شاهد دفاع مقدس جدیدی هستیم و این نعمت کرونا بود که ایثارگران را دوباره در کنار هم قرار داد و همه گروه ها هستند و اجازه نمی دهند که مردم به سختی بیفتند.
 
 
اتابک گفت: امروز شاهد رزمایش بزرگی هستیم و می بینیم که  خیرین و مردم در کنار همه مسئولین به مردم خود کمک می کنند و این را تمام جهان می بینند و جا دارد که از همه گروه های جهادی, مردمی و بسیجی و خیرین و مسیولین تقدیر و تشکر کرد.
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
 
انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.