گروه: اخبار استان خبر: 157847 / تاریخ انتشار : 1399/2/23 ساعت : 09:01
سرپرست فوریت های پزشکی خبر داد؛

عملیات 13 ساعته اورژانس برای نجات جان مرد 62 ساله لنده ای+ عکس

سرپرست فوریت های پزشکی استان گفت : عملیات نجات یک مرد 62 ساله لنده ای در سقوط از پرتگاه با توجه به توپو گرافی منطقه ،13 ساعت به طول انجامید و مصدوم نجات یافت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سرپرست فوریت های پزشکی اورژانس گفت: مرد  ۶۲ ساله ای  که بر اثر سقوط از پرتگاه  از ناحیه سر دچار مصدومیت و خون ریزی شده بود بعد از 8 ساعت عملیات نجات پیدا کرد.

 

جلیلی سرپرست فوریت های پزشکی اورژانس گفت: ساعت یک چهل و سه دقیقه بعد از نیمه شب گزارشی مبنی بر مصدومیت یک مرد 62 ساله به اورژانس گزارش  و پایگاه شهرستان لنده به محل اعزام شد.

 

 وی با بیان اینکه با توجه به وضعیت توپوگرافی منطقه ، استعلام هوایی گرفته شد گفت :با استعلام انجام شده به دلیل نامناسب بودن شرایط جوی دستور پرواز صادر نشد و پایگاه اورژانس شهرستان لنده به محل اعزام شد.

 

سرپرست فوریت های پزشکی اورژانس عنوان کرد:  از زمان دریافت ماموریت  تا محلی که راه برای حرکت آمبولانس وجود داشت ۳ ساعت طول کشید و با پیاده روی 5 ساعته تکنسین ها حدود در منطقه ی کوه سیاه بر بالین مصدوم حاظر شدند.

 

وی افزود: با کنترل خون ریزی ، فیکس کردن اندام بدن ، آتل و سرم تراپی و انتقال با ((لاین بک بورد )) مصدوم  انتقال و این ماموریت 13 ساعته به پایان رسید.

---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1399/2/23 - 10:02
سلام بزرگوار یه ویرایشی بفرما خبرته ایراد زیاد داره
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.