گروه: اخبار استان خبر: 157780 / تاریخ انتشار : 1399/2/21 ساعت : 14:54
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

حمایت از واحدهای تولیدی صادرکننده در استان/دستگاه های مختلف عملکرد مربوط به شعار سال را شفاف و عینی ارائه دهند

حسین کلانتری گفت: در شرایط اقتصادی فعلی از واحدهای تولیدی که محصولات آنها ارزش صادراتی داشته باشد حمایت صفر تا صدی می شود زیرا در تحقق فرمایشات رهبر انقلاب در جهش تولید اثرگذار است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ظهر امروز پنجاه و دومین نشست دولت و بخش خصوص در استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

 

استاندار در این نشست گفت: درسال گذشته در خصوص شعار رونق تولید گام های خوبی برداشته شد، رهبر انقلاب سال رونق تولید را سال موفقی دانستند، در سال جهش تولید سرعت کار باید بیشتر و موانع با تدابیر لازم برداشته شود و اهداف مد نظر رهبر انقلاب و ستاد تشکیل شده توسط ریاست جمهوری محقق شود.کلانتری گفت: با فعال شدن طرح های راکد می توان به تولید، رفاه، اشتغال و  صنعت کمک کرد.
 

وی افزود: واحدهای خوبی برای افزایش ظرفیت های تولیدی وجود دارد در بخش شیلات کشاورزی ظرفیت هایی برای رشد وجود دارد.

 

کلانتری گفت: بیش از ۲۶ هزار نیروی حقوق بگیر در استان وجود دارند که آنها وظیفه دارند در راستای تولید و تحقق آن تلاش کنند و تذکر دهند و از مدیران این انتظار است که این ظرفیت ها را مد نظر قرار دهند.


وی افزود: واحد هایی که نیمه کاره یا فعال نیستند باید فعال شوند، دستگاه هایی که فعال هستند معرفی خواهند شد.


کلانتری افزود: در شرایط اقتصادی فعلی از واحدهای تولیدی که محصولات آنها ارزش صادراتی داشته باشد حمایت صفر تا صدی می شود زیرا در تحقق فرمایشات رهبر انقلاب در جهش تولید اثرگذار است.

وی افزود : خبرنگاران و افکار عمومی در خصوص جهش تولید حساس هستند و دستگاه ها باید فعال شوند و گزارش عملکرد خود را در خصوص تحقق شعار سال بیان کنند و به صورت شفاف و عینی این موضوعات بیان شود که سبب امیدواری مردم می شود.


استاندار گفت: در جلسه ویدئو کنفراس  با رهبر انقلاب اقدامات انجام شده در خصوص کرونا  مطرح شد که رهبر انقلاب در این خصوص رضایتمند بودند.وی افزود: خطر بیماری کرونا رفع نشده است و بازگشت این بیماری خطرناک تر خواهد بود زیرا نیروهای درگیر این بیماری بیش از ۸۰ روز در تلاش بوده و دچار خستگی هستند که باید مراقبت ها توسط همه ما و مردم صورت گیرد.کلانتری گفت:  ادامه موفقیت ها در خصوص کرونا با حمایت مردم و رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و طرح هوشمند اجتماعی باید ادامه داشته باشد  و  مردم از حضور در پارک ها و فضاهای سبز  پرهیز کنند تا شاهد بازگشت کرونا نباشیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.