گروه: اخبار استان خبر: 157708 / تاریخ انتشار : 1399/2/20 ساعت : 10:36

روشن ماندن میکروفون باعث رسوایی معاون ترامپ شد

روشن ماندن میکروفون باعث رسوایی مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روشن ماندن میکروفون باعث رسوایی مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا شد. ماجرا از این قرار است که میکروفونی که همراه مایک پنس بود روشن ماند و باعث شد صدای وی پخش شود. مایک پنس در گفتگویی درخواست می‌کند که جعبه‌های خالی را حمل کند!

در فیلمی که در این خصوص منتشر شده، مایک پنس نشان داده می‌شود که بدون ماسک زدن درحال حمل چند کارتن تجهیزات حفاظت فردی (PPE) به یک مرکز درمانی است و نهایت تلاش خود را می‌کند تا این کارتن‌های خالی را حمل کند و به مرکز درمانی انتقال دهد. مایک پنس حواسش نبود که میکروفون همراهش روشن بود، اما این میکروفون جادویی حرکت نمایشی مایک پنس را برملا کرد.

متن گفتگوی مایک پنس با فردی که در کنار اوست تا بسته‌های تجهیزات حفاظت فردی را حمل کند، بدین شرح است:

مایک پنس: همین‌هاست؟

فرد همراه مایک پنس: این‌ها کارتن‌های خالی است. آماده باشید.

مایک پنس: می‌توانم این کارتن‌های خالی را فقط برای (ثبت شدن در مقابل) دوربین‌ها حمل کنم؟

فرد همراه پنس: بله حتما. حمل آن‌ها خیلی راحت‌تر است.

مجری شبکه ان تی ان گفت: حرکت نمایشی مایک پنس در حمل کارتن‌های خالی از تجهیزات حفاظت فردی (به جای کارتن‌های پر) بهترین نمونه برای نشان دادن ماهیت شخصیت او و کار‌هایی است که وی انجام می‌دهد. وی کارتن‌های بزرگ خالی را حمل می‌کند درحالی که در داخل آن‌ها چیزی نیست.

این حرکت مایک پنس دقیقا در همان روزی انجام شد که پرستاران در مقابل کاخ سفید به علت کمبود تجهیزات حفاظت فردی تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند. تا اواسط ماه آوریل ۹۲۰۰ نفر از کارکنان مراکز درمانی آمریکا به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شدند. یک سازمان پرستاری در آمریکا اعلام کرد تا ششم ماه مه، دست کم ۸۸ پرستار به علت ابتلا به کرونا جان باختند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.