گروه: اخبار استان خبر: 157613 / تاریخ انتشار : 1399/2/17 ساعت : 19:26

زیست مجازی در کهگیلویه و بویراحمد/واژگونی صفحات مجازی در نگاه مخاطب

درک و شناخت هارمونی فضای ترکیبی مجازی در قاطبه بخش های حضور کاربران مجازی کهگیلویه و بویراحمد در ابعاد مختلف می تواند جالب توجه باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس درک و شناخت هارمونی فضای ترکیبی مجازی در قاطبه بخش های حضور کاربران مجازی کهگیلویه و بویراحمد در ابعاد مختلف می تواند جالب توجه باشد.شاید یک ماهیت مجازی به نام کاربر، با حالت دو طرفه کنش و واکنشی در فضای مجازی استان با سردرگمی های فرآوانی همراه باشد، گاوا ورود هایی به صفحات مختلف که مسیر یکنواختی را طی نمی کنند باعث می شود تا نتواند به یک انسجام رفتاری مناسب در این باب دست پیدا کنند.

 

کاربر به زبان ساده نمیتواند در یک جست و گریز در این فضا با معادلات حاکم بر آن آشنا شود، بعنوان مصداق در یک گوشه از این فضا با افرادی آشنا می شود که همه ملاحظات شخصی خود را با مخاطبان به اشتراک گذاشته اند و در گوشه دیگر صفحاتی را مشاهده می کند که با هیچ شخصیت حقیقی قابلیت تطبیق ندارد.

 

شما در دنیای قبیل از شبکه های اجتماعی با دنیایی متشکل از فضای عمدتا سایت ها مواجهه می شدید، اگر در هر جای شماتیکی از این سایتها ورود می کردید با یک نقشه سایت و انسجام رفتاری روبرو می شدید و عملا مانع از ایجاد بی نظمی فکری  و رفتاری شما میشد و عملا شما را به پاسخ های مشخص از درخواست هایتان هدایت می کرد.

 

حای در زیست مجازی خود با دنیایی متفادت تر روبرو می شوید، دنیایی که در هر لحظه شما باید تصمیمات جدیدی بگیرید، و از طرفی برای هر تصمیم قاعدتا شما با فعل و انفعالات شیمیایی مختلف روبرو خواهید بود.

 

هر کدام از این فعل  وانفعالات شیمیایی قطعا از توان شما می کاهد و باعث میشود آنچنان که باید نتوانید در فضای حقیقی خودتان باشید.

 

شما در هر بار باید تصمیم بگیرید فرد مورد مخاطب تان را لایک کنید یا خیر، کامنت بگذارید یا خیر و ... بنابراین تصمیمات زیاد و فعل و انفعالات شیمیایی شما را خسته می کند، حال این تعداد تصمیمات را بادنیای واقعی و تصمیمات آن قیاس کنید، قطعا تعدد تصمیمات مجازی بر تصمیمات حقیقی سیطره دارد.

 

این پدیده واژگونی را در پی خواهد داشت که در نوشتارهای بعدی به آن بیشتر ورود خواهیم کرد که نهایتا منجر به ارایه راهکارهای مختلف خواهد گردید.

 

یادداشت: محمود محمدی

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
اکبر
1399/2/18 - 00:19
گل گفتی محمدی
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.