گروه: اخبار استان خبر: 157567 / تاریخ انتشار : 1399/2/17 ساعت : 08:07

نابسمانی قیمت ها در آرایشگاه های مردانه و زنانه در کهگیلویه/گلایه مردم از عدم رعایت نرخ نامه توسط آرایشگران دهدشتی

یکی از شهروندان دهدشتی که برای پیرایش به پیرایش سرایی در دهدشت مراجعه کرد گفت: قیمتی که آرایشگر از من گرفت بیش از مقدار همیشه بود و حدود 50 درصد قیمت ها را افزایش دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با شیوع بیماری کرونا، یکی از مکان هایی که بر اساس تصمیم ستاد مبارزه با کرونا باید تعطیل شود، آرایشگاه های زنانه و مردانه بودند که در شهرستان کهگیلویوه بسیاری از آرایشگاه های مردانه و زنانه این توصیه را جدی گرفته و بسیاری از آن ها به صورت خود جوش و برخی نیز به اجبار کسب و کارشان را تعطیل کردند.

 

اما در میان آن ها افرادی نیز بودند که به صورت مخفیانه و با قرار قبلی با مشتریان خود هماهنگ کرده و کار آرایش و پیرایش آن ها را در ایام کرونا نیز انجام می دادند.

 

اما این روزها با توجه به اجازه داشتن کسب و کارها برای فعالیت مخصوصا صنف آرایشگری، بسیاری از آن ها قیمت های مصوب را رعایت نمی کنند و بیشتر از نرخ مصوب از مشتریان مبالغی را دریافت میکنند.

 

یکی از شهروندان دهدشتی که برای پیرایش به پیرایش سرایی در دهدشت مراجعه کرد گفت: قیمتی که آرایشگر از من گرفت بیش از مقدار همیشه بود و حدود 50 درصد قیمت ها را افزایش دادند.

 

وی گفت: وقتی دلیل این کار را از او پرسیدم در پاسخ به من گفت که چون در ایام کرونا فعالیتی نداشته و کسب و کارشان تعطیل بود اکنون بای ضرر کرد گذشته از این طریق جبران شود.

 

یکی دیگر از شهروندان دهدشتی گفت: نه تنها در ایام کرونا بلکه در دیگر مواقع سال نیز صنف آرایشگران به گونه ای با مشتریان رفتار می کنند که گویی قیمت مصوبی وجود ندارد و هر کدام برای اصلاح ساده سر قیمتی مخصوص خود را دارد و نظمی در این رابطه وجود ندارد.

 

وبی افزود: اگر در این زمینه قانونی وجود دارد حتما نظارتی اعمال نمی شود چرا که این افزایش قیمت ها و اختلاف آن ها در شهر دهدشت فاحش است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
رضا
1399/4/8 - 23:31
من یک آرایشگرم. مثله بیشتر مشاغل دیگ، آرایشگری هم ی فعل ثابت و مشخص نیست. بعضیا خیلی بیشتر از ی اصلاح معمولی روی موی مشتری وقت میزارن و ی اصلاح کامل تحویل میدن. خیلی بیشتر از شونه و قیچی زدنو خشک کردن با سشوار. خب طبیعتا هر کاری قیمت خاص خودشو داره. وقتی ی نفر بیشتر زحمت میکشه بیشتر وقت میزاره بیشتر تکنیک و خدمات ارائه میده باید دستمزدش با کسی ک ی اصلاح ساده انجام میدا فرق کنه. کسی حق میده و متوجه میشه ک به مو و حالت صورتش خودش اهمیت میده و براش مهمه
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.