گروه: اخبار استان خبر: 157533 / تاریخ انتشار : 1399/2/16 ساعت : 09:56
در گفتگو با صبح زاگرس؛

واکنش مدیر درمان تامین اجتماعی استان به استخدام های فله ای / مغز فندقی ها دلیل اصلی عقب ماندگی استان

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمدنسبت به شایعه بکار گیری نیرو در این سازمان واکنش نشان داد و اظهار داشت : مغز فندقی ها عامل اصلی عقب ماندگی توسعه ای در استان هستند.

پیام اکبری در گفتگوی اختصاصی با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با بیان اینکه جذب نیرو در مدیریت درمان تامین اجتماعی از اساس کذب است گفت: در سازمان تامین اجتماعی، جذب نیروی جایگزین روال قانونی دارد و بر اساس دستور العمل ها نیرو ها بکار گیری می شوند.

 

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان گفت : در رسته بهداشتی و درمان قانون این اجازه را به سازمان داده است تا به هنگام مرخصی زایمان ، مرخصی بدون حقوق و طولانی مدت بیش از 4 ماه و همچنین نیروهای شرکتی کار درمان ، جذب تا به هنگام بازگشت این افراد انجام شود و در طول سالین این رویه ادامه داشته و حتی در ماه های آینده نیز چنین جذبی داریم.

 

اکبری با اشاره به اینکه این جذب رسمی نبوده و بعد از بازگشت افراد ،نیروهای جایگزین  از سیستم خارج می شوند گفت : نیروهای جایگزین هیچ رابطه استخدامی با سازمان ندارند و به آنها نیروهای جایگزین موقت گفته می شود .

 

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان با اشاره به شایعه سازی برخی از رسانه ها در استان گفت : سازمان تامین اجتماعی در استان هیچ پنهان کاری با مردم ندارد.

 

وی ابراز داشت:  مغز فندقی ها با باج خواهی بدنبال شایعه سازی و تهمت به افراد هستند .

 

اکبری تاکید کرد: باید برای استان مرثیه ای سنگین خواند چرا که شین شایعه در این استان کوچک با مغز فندقی های زیادش که کارشان تهمت زدن به افراد و شایعه سازی کذب است زیاد شده و عقب ماندگی توسعه ای را دنبال می کنند.

 

وی وظیفه و رسالت رسانه ها را آگاهی رسانی شفاف ارزیابی کرد و گفت : باج خواهان و شایعه سازان رسانه ای که با بی اخلاقی مطالب کذبی را منتشر می کنند به مراجع قضایی معرفی  می شوند.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی از پیگیری پرونده قضایی 2 رسانه هم استانی خبر داد و گفت : برخی از رسانه ها پا را فراتر از وظایف و رسالت خود گذاشته و به حریم خصوصی و خانوادگی افراد وارد می شوند که امید است مسئولان در این خصوص چاره اندیشی کنند.

 

اکبری در این گفتگو گریزی به شایعه سازی برخی رسانه ها در ماه های گذشته در خصوص اعزام فرزند این مسئول به کشورهای خارجی زد و اظهار داشت :  زندگی شخصی افراد به هیچ کس ارتباطی نداشته و نباید رسانه ها به این حوزه ورود کنند.

 

این مسئول با اشاره به دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی  در استان گفت : رسانه ها باید بدنبال توسعه استان باشند و خدمات را بیان کنند نه اینکه با شایعه سازی بدنبال تهمت زدن به افراد ، سازمانها و خواسته های شخصی باشند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
دکتر تامین
1399/2/16 - 15:08
G
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.