گروه: اخبار استان خبر: 157243 / تاریخ انتشار : 1399/2/10 ساعت : 07:31

کمک 50 میلیونی خیر جوان کهگیلویه به بیمارستان امام خمینی دهدشت

تابش نژاد گفت: علی رغم وضعیت تحریم ها و شرایط نامناسب شرکت، توانستیم تجهیزاتی به ارزش 50 میلیون تومان خریداری کرده و به بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت تحویل دهیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با شیوع بیماری کرونا خیرین همانند جهادگران و گروه های خودجوش مردمی به کمک کادر درمانی برای مقابله با ویروس کرونا آمدند.


احسان تابش نژاد جوان کهگیلویه ای است که در این شرایط برای مقابله با ویروس کرونا تجهیزاتی را خریداری و به بیمارستان امام خمینی (ره) اهداء کرد.

 

احسان تابش نژاد در گفت و گو با کهگیلویه گفت: با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا در شهرستان کهگیلویه که از محرومیت زیادی رنج می برد، بر حسب وظیفه اجتماعی که داشتیم به اندازه توانایی شرکتمان، با هماهنگی قبلی با مسئولان بیمارستان متوجه نیاز آن ها به دستگاهی برای مقابله با کرونا ویروس شدیم و آن را خریداری و در اختیار بیمارستان قرار دادیم.

 

وی گفت: این کمک را به عنوان وظیفه خود می دانیم و به عنوان یک هم شهری آنچه در توان داشتم برای کمک به کادر درمان و مقابله با ویروس کرونا انجام دادم و امیدوارم مورد قبول خداوند قرار گیرد.

 

تابش نژاد گفت: علی رغم وضعیت تحریم ها و شرایط نامناسب شرکت، توانستیم تجهیزاتی به ارزش 50 میلیون تومان خریداری کرده و به بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت تحویل دهیم.

 

وی ادامه داد: قطعا اگر رویه به این شکل اداممه داشته باشد آنچه در توان داریم برای کمک به این مجموعه ها دریغ نخواهیم کرد و امیدواریم که سایر مردم که توانایی دارند برای کمک و مقابله با بیماری کرونا تلاش کنند و به یاری نیازمندان بشتابند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.