گروه: اخبار استان خبر: 157229 / تاریخ انتشار : 1399/2/9 ساعت : 12:30

آغاز رزمایش کمک های مومنانه در کهگیلویه و بویراحمد با توزیع 25 هزار بسته معیشتی+تصاویر و فیلم

صبح امروز با حضور مسئولان ارشد استان کهگیلویه و بویراحمد کار توزیع 25 هزار بسته معیشتی برای خانوارهای محروم استان در راستای رزمایش کمک های مومنانه آغاز شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بیوراحمد، استاندار، فرمانده سپاه فتح و رئیس کل دادگستری استان اولین رزمایش رسمی کمک‌های مومنانه آغاز شد.

در این رزمایش 25 هزار بسته معیشتی برای خانوارهای محروم تهیه شده و کار توزیع آن در سراسر استان آغاز می‌شود.

 

 فرمانده سپاه فتح در گفتگو با صبح زاگرس در خصوص طرح کمک مومنانه گفت: در راستای فرامین رهبر معظم انقلاب، در اولین مرحله  25 هزار بسته معیشتی با کمک کمیته امداد، سازمان بهزیستی، نمایندگی آستان قدس رضوی، پایگاه های مقاومت، سپاه فتح، و مجموعه ادارات بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

 

سردار خرم دل بیان کرد: با برآوردها و ثبت نام های صورت گرفته  114 هزار خانوار را در ایام ماه رمضان مورد حمایت قرار خواهیم داد.

 

خرم دل افزود: قبل از  فرامین رهبر معظم انقلاب در خصوص طرح کمک مومنانه،  15 هزار خانواده مورد حمایت قرار گرفتند و امروز 25 هزار بسته  توزیع خواهد شد  که جمعا 40 هزار بسته به خانوارهای نیازمند کمک و مساعدت می شود.

 

فرمانده سپاه فتح عنوان کرد: قصد داریم هر هفته در روزهای سه شنبه کمک های مومنانه را اجرا کرده، که تا پایان ماه مبارک رمضان، 114 هزار خانوار تحت حمایت قرار گیرند.

 

وی افزود: بسته های اهدایی شامل گوشت، مرغ، برنج، ماکارونی، خرما و روغن است و  بین 250 الی 300 هزار تومان مبلغ ریالی هر بسته غذایی است.

 

خرم دل گفت: بخشی از قشری که در ایام کرونا آسیب دیدند، رانندگان تاکسی هستند که با پیگیری های صورت گرفته مبالغی به 2 هزار و 700 نفر از آن ها کمک خواهد شد.

 

فرمانده سپاه فتح با اشاره به نهادها و ارگان های حمایت کننده از طرح کمک مومنانه، گفت: استاندار، نماینده ولی فقیه، ادارات و کارمندان، پایگاه های مذهبی همه در کنار هم برای پیگیری فرامین رهبر انقلاب در طرح کمک مومنانه همکاری کردند و همچنین به مردم و کسانی که در اثر کرونا آسیب دیده اند، اعلام  می شود مسوولان، مردم و خیران در کنار آنها هستند و بخش کوچکی از مشکلات آنها را برطرف می کنند.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.