گروه: اخبار استان خبر: 157103 / تاریخ انتشار : 1399/2/10 ساعت : 17:46

وعده ای که بعد از دو سال بی ثمر مانده است/مسئولان بنیاد مسکن پاسخگو باشند+تصاویر

اهالی روستای عنا از توابع شهرستان باشت دو سال بعد از بازدید مسئولان کشوری و استانی از این روستا، چشم انتظار وعده های آن ها برای منازل مسکونی خود هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روستای عنا  در شهرستان باشت با 10خانوار و جمعیتی حدود50 نفر در 8 کیلومتری جاده اصلی و همچنین 25 کیلومتر تا شهر باشت  واقع شده است.

در روستای عنا تا چشم کار می‌کند فقر و محرومیت بیداد می‌کند؛ خانه هایی که تنها مصالح‌شان همچون خانه های انسان‌های نخستین از چوب و سنگ است و با خلاقیتی در حد بضاعت به جای ایزوگام، بام‌های خانه‌ها با پلاستیک تزئین شده است.

زمستان سال 96معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور به همراه مدیرکل بنیاد مسکن استان، مدیرکل مدیریت بحران استان و فرماندار شهرستان باشت برای اطلاع از آخرین وضعیت این روستا دیداری با اهالی داشتند و قول مساعد دادند که حتما مشکل ساخت و ساز برای این اهالی رفع شود و برای آنها سر پناهی جدید ساخته شود.

بعد از گذشت دوسال از بازدید مسئولین کشوری و استانی از این روستا خبری از وعده های داده شده  به اهالی این روستا محقق نشده است و همچنان اهالی این روستا هچنان چشم انتظار وعده هایی هستند که از طرف مسئولین به آنها داده شده است و عملی نشده است.

طبق خبرهای دریافتی از اهالی روستای عنا ،با مراجعه به بنیاد مسکن شهرستان باشت پرونده ای نیز برای احداث خانه هایی که قرار بود ساخته شود نیز تشکیل داده اند و مبالغی هم تعدادی از این اهالی به حساب بنیاد مسکن واریز کرده اند اما همچنان این امر درحد یک شعار از طرف مسئولین باقی مانده است.

 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.