گروه: اخبار استان خبر: 157070 / تاریخ انتشار : 1399/2/7 ساعت : 08:01

کمک های مومنانه دهدشتی ها به نیازمندان با توزیع 500 بسته معیشتی + تصاویر

جوانان مسجد امام حسن مجتبی(ع) دهدشت به کمک خیرین دلسوز تا کنون توانستند بیش از 510 بسته غذایی به ارزش ریالی هر بسته 250 هزار تومان را تهیه و بین نیازمندان توزیع کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شیوع ویروس کرونا در تمام شهر ها موجب شد تا جوانان پا به پای مسئولین در قالب گروه های جهادی و خودجوش با تشکیلات منسجم و منظم اقدامات شایسته و اثرگذاری را انجام دهند.

 

از همان روزهای ابتدایی شیوع این ویروس منحوس، گروه های خودجوش و جهادی اقدام به ضدعفونی معابر، اماکن عمومی، خیابان ها و مناطق مختلفی از شهرها کردند که همین امر تا حدود زیادی در کاهش شیوع بیماری موثر بود.

 

اما در هفته های ابتدایی شیوع ویروس کرونا و مخصوصا در تعطیلات نوروز بسیاری از افرادی که شغل های آزاد دارند و برخی از کارگران مجبور به ماندن در خانه ها شدند و کسب و کارهایشان را به دلیل شیوع ویروس تعطیل کردند که همین امر گذران زندگی را برای بسیاری از آن ها دشوار ساخت.

 

اما باز هم کمک های مومنانه جوانان بسیجی و مسجدی با همراهی خیرین، گره گشای این مشکل شد و توانست تا حدودی بخش کوچکی از مشکلات نیازمندان را رفع کند. جوانان شهر دهدشت نیز همانند سایر جوانان کهگیلویه آستین خدمت رسانی را بالا زده و کمک های معیشتی و لوازم بهداشتی را  تهیه و بین نیازمندان تقسیم کردند.

 

یکی از این گروه ها، جوانان مسجد امام حسن مجتبی(ع) دهدشت است که به کمک خیرین دلسوز تاکنون توانستند بیش از 510  بسته غذایی به ارزش ریالی هر بسته 250 هزار تومان را تهیه و بین نیازمندان توزیع کنند.

 

ارزش ریالی این بسته های غذایی که با کمک های خیرین جمع آوری شده است قریب به 120 میلیون تومان بوده است.

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
-

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.