گروه: اخبار استان خبر: 156881 / تاریخ انتشار : 1399/2/1 ساعت : 17:14
در نشست هماهنگی بررسی پروژه های شهرستان لنده مطرح شد

تاکید استاندار برهمکاری دستگاه های استان با بنیاد علوی/تامین اعتبار 10میلیاردتومانی جاده لنده-دهدشت+تصاویر

استاندار کهگیلویه و بویراحمدگفت: همه دستگاه ها و سازمان ها باید تمام تلاش خود را برای بهره گیری از ظرفیت بنیاد علوی بکار گیرند و شهرستان لنده را از این وضعیت نجات دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، پیش از ظهر امروز نشست هماهنگی چگونگی شتاب بخشی در اجرای طرح های عمرانی شهرستان لنده با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرمانداران لنده و کهگیلویه، مدیرکل راه و شهرسازی استان و مدیر ملی طرح آبادانی و پیشرفت منطقه ۵ کشور در لنده برگزارشد.

 

در ابتدای این نشست سیدخدادوست موسوی فرماندار شهرستان لنده گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته در خصوص پروژه های اقتصادی و عمرانی توسط بنیاد علوی بیان کرد.

وی در ادامه افزود: در این جلسه ضمن بررسی مشکلات و ارائه پیشنهادات از استاندار تقاضا کردیم که جلسات به طور مداوم و منظم با حضور مدیران کل جهت پیگیری اقدامات و بررسی موانع برگزارشود.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: در این جلسه ضمن بررسی پروژه های حوزه راه مقرر شد اتصال جاده لنده به محور پاتاوه-دهدشت با شتاب بیشتری همراه شود.

موسوی تاکیدکرد: با پیگیری های انجام شده مبلغ ۱۰میلیارد تومان از طریق بنیاد علوی به جاده لنده_دهدشت اختصاص یافته و به زودی ۵ کیلومتر از این مسیر توسط شرکت اسکان اجرائی می شود و همچنین سایر پروژها باید تعیین تکلیف شوند.

 

وی در ادامه تاکیدکرد: در این نشست همچنین مقرر شد که هر ۴۵ روز جلسات محرومیت زدائی شهرستان به ریاست معاون عمرانی استاندار و هر سه ماه یکبار به ریاست استاندار تشکیل گردد.

فرماندار شهرستان لنده گفت: یکی دیگر از مهمترین مصوبات این جلسه  اقدام برای دعوت از هلدینگ های سازمان بنیاد مستضعفان برای مطالعه در زمینه های مختلف از جمله فسفات،گچ،آهک و سایر منابع برای سرمایه گذاری در زمینه تولید و اشتغال در شهرستان لنده بوده است.

 

در ادامه نیز مدیرکل راه و شهرسازی استان  با تشریح وضعیت پروژه های راه در لنده گفت: پل موگر، مسیر الگن-لنده و پل های نیمه تمام باید هر چه سریعتر تعیین تکلیف و اجرائی می شوند.

 

کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این جلسه با اشاره به ضرورت همکاری همه دستگاه ها با بنیاد علوی در لنده گفت: دستگاهها  و سازمانها باید تمام تلاش خود را برای بهره گیری از ظرفیت بنیاد علوی بکار گیرند و شهرستان لنده را از این وضعیت نجات دهند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.