گروه: اخبار استان خبر: 156839 / تاریخ انتشار : 1399/2/1 ساعت : 10:53

روستای توریستی کریک دنا در محاصره زباله ها+تصاویر و فیلم

زباله های رها شده در روستای توریستی کریک چهره زشتی از این منطقه زیبای گردشگری ساخته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، خیلی از مردم دنیا از داشتن طبیعت زیبا و خدادادی محروم هستند، مردم برخی از کشورها در حسرت یک خاک حاصلخیز هستند که بتوانند در آن کشاورزی کنند، اما مردم ایران هیچ گاه غصه نبودن طبیعت بکر و خدادادی را نخوردند، زیرا استان های  مختلف این کشور همچون استان کهگیلویه و بویراحمد زیباترین نعمت های طبیعی را دارد.

 با وجود چنین نعمت هایی اما متاسفانه گاهی شاهد بی مهری مردم و مسئولان  نسبت به این طبیعت هستیم، بی مهری هایی که گاهی باعث شده است کم کم بخشی از این طبیعت زیبا از بین برود.

همیشه شاهد بودیم جایی طبیعت زیباتری دارد که دور از دسترس انسان بوده، زیرا انسان در هر جایی از این طبیعت وارد شود باعث می شود به نوعی زیبایی های آن از بین برود.

روستای کریک از توابع شهرستان دنا نیز از جمله مناطقی است که از وقتی پای انسان به آن جا باشد بکر بودن خود را از دست داده است، این روستا حال و روز خوبی ندارد و دیدن برخی از صحنه ها در آن نگرانی های  زیادی ایجاد می کند.

از روز گذشته کلیپی در فضای مجازی در حال انتشار است که وضعت نامناسب روستای کریک و زباله هایی را که در آن رها شده است را به نمایش گذاشته است.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.