گروه: اخبار استان خبر: 156596 / تاریخ انتشار : 1399/1/28 ساعت : 12:42

جوانان دهدشتی پیشتاز طرح کمک های مومنانه در شهرستان+ تصاویر و فیلم

جوانان شهر دهدشت آستین خدمت رسانی را بالا زده و کمک های معیشتی و لوازم بهداشتی را تهیه و بین نیازمندان تقسیم کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شیوع ویروس کرونا در تمام شهر ها موجب شد تا جوانان پا به پای مسئولین در قالب گروه های جهادی و خودجوش با تشکیلات منسجم و منظم اقدامات شایسته و اثرگذاری را انجام دهند.

 

از همان روزهای ابتدایی شیوع این ویروس منحوس گروه های خودجوش و جهادی اقدام به ضدعفونی معابر، اماکن عمومی، خیابان ها و مناطق مختلفی از شهرها کردند که همین امر تا حدود زیادی در کاهش شیوع بیماری موثر بود.

 

اما در هفته های ابتدایی شیوع ویروس کرونا و مخصوصا در تعطیلات نوروز بسیاری از افرادی که شغل های آزاد دارند و برخی از کارگران مجبور به ماندن در خانه ها شدند و کسب و کارهایشان را به دلیل شیوع ویروس تعطیل کردند که همین امر گذران زندگی را برای بسیاری از آن ها دشوار ساخت.

 

اما باز هم کمک های مومنانه جوانان بسیجی و مسجدی با همراهی خیرین، گره گشای این مشکل شد و توانست تا حدودی بخش کوچکی از مشکلات نیازمندان را رفع کند. جوانان شهر دهدشت نیز همانند سایر جوانان کهگیلویه آستین خدمت رسانی را بالا زده و کمک های معیشتی و لوازم بهداشتی را  تهیه و بین نیازمندان تقسیم کردند.

 

یکی از این گروه ها، جوانان مسجد حضرت زین العابدین(ع) و گروه جهادی شهید پرگانی دهدشت است که تا کنون توانستند بیش از 100 بسته بهداشتی و 100 بسته غذایی را تهیه و بین نیازمندان توزیع کنند.

 

در ادامه فیلم و تصاویری از فعالیت این گروه آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.