گروه: اخبار استان خبر: 156333 / تاریخ انتشار : 1399/1/20 ساعت : 15:23
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد

عبور آمار بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد از مرز 200 نفر

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج جدیدترین آمار و اطلاعات از بیماری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج جدیدترین آمار و اطلاعات از بیماری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد در بیستمین روز فروردین ماه را اعلام کرد.

 پرویز یزدانپناه با اشاره به اینکه 10 مورد جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی شده است، اذعان کرد: تعداد مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به 205 بیمار رسید.

وی خاطر نشان کرد: از 177 نمونه ارسال شده به ازمایشگاه های انستیتو پاستور تهران و آزمایشگاه تشخیصی مولکولی یاسوج، 10 بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شده است.

یزدانپناه ابراز داشت: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان کهگیلویه وبویراحمد تا روز چهارشنبه 20 فروردین 205 نفر شامل 114 مرد و 91زن است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن تقدیر از تلاش های حوزه بهداشت  در راستای اجرای مرحله دوم غربالگری، گفت: شهروندان در اجرای این مرحله به تماس‌های سامانه 190و 4030 پاسخ داده و با ماموران بهداشتی همکاری لازم را داشته باشند.  

دبیر ستاد استانی کرونا از عموم مردم خواست تا رعایت فاصله گذاری فیزیکی و اصول بهداشتی، در خانه ماندن و پرهیز از ترددهای غیرضرور را جدی بگیرند زیرا در صورتی که شهروندان، فاصله گذاری فیزیکی و نکات بهداشتی را رعایت نکنند تداوم بیماری در منطقه طولانی و تعداد موارد ابتلا بسیار زیاد تر خواهد شد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.