گروه: اخبار استان خبر: 156330 / تاریخ انتشار : 1399/1/20 ساعت : 14:28

شوالیه های سرخ شورای شهر گرفتار دستبند طلایی مقدم یاسوج/سیاست بده بستان از چه فردی شکل گرفت؟

اقلیت که همواره شکست خورده بود عملا در نزد هوادران زیاد خود نتوانستند عملکرد موفقی را به نمایش بگذارند هرچند که بعضی از آنان با رای جریانی به شورا صعود کرده بودند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گروه اجتماعی - شورای شهر پنجم از همان ابتدای کار نشان داد شورای موفقی نیست و عملا نمیتوانند جنبه موفقی را دنبال کنند، شکل گیری اقلیت و اکثریت شورای قبل در شورای جدید نیز اولین نشانه بود که همچنان ادامه داشت.

 

این شورا به تجربه شورای قبل توجهی نکرد و متوجه نبود که مردم "نه بزرگ" به قاطبه شورای قبل بخاطر حواشی اش دادند و در دور بعد به شرط تایید؛ قطعا مردم با بینش بهتری در مورد ترکیب فعلی تصمیم گیری می کنند.

 

اقلیت که همواره شکست خورده بود عملا در نزد هوادران زیاد خود نتوانستند عملکرد موفقی را به نمایش بگذارند هرچند که بعضی از آنان با رای جریانی به شورا صعود کرده بودند.

در این بین در آن زمان شنیده ها حکایت از تلاش برای بده بستان در سطوح مدیریتی در رسانه ها داد و شورای شهر به جای سیاست گذاری راه سیاست زدگی در شهرداری را دنبال می کرد.

 

هرچند برخی از این اعضا سعی می کردند از این مسمومیت ها به دور باشند اما همچنان عده ای سوار بر اسب چموش خود می تازیدند.

اما شوالیه های سرخ همیشه قانع نبودند و سعی در ایجاد روش های میانبر کردند.

 

در همین بین بود که بازی بده بستان با دسبند طلایی مقدم بهم خورد، مقدم که مدیری تجربه دار بود دست هایی را از خزانه دور کرد که تا آن زمان همواره سهم مشخص داشتند و این چنین بود که حملات شدید شروع شد.

 

بازی "ضعف شهردار" کلید خورد؛ حال آنکه همه چیز گواه میدهد که در دوران تحریم شدید و کرونا اگر تنها به مسئله آسفالت شهری یاسوج نگاه کنیم می بینیم که کجای ماجرا قرار داریم و بقیه موارد بماند...

 

اینجاست که همگان متوجه اوج اختلافات و کشمکش در شورای پنجم شدند، اما شورای پنجم یکسال دیگر فرصت دارد، در این بین نگاه مردم به فرصت ها هنور باقیست.

 

باید دید قهرمانان شورای شهر چه کسانی هستند و کدام ها در برابر خواسته های گزاف عده ای مقابله می کنند، این افراد امانت مردم را بدست خواهند آورد.

 

راه کار اعضای شورا جهت ابقا در همین است و بس...

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.