گروه: اخبار استان خبر: 156320 / تاریخ انتشار : 1399/1/20 ساعت : 12:59
به همت موسسه خدمات درمانی بسیجیان صورت گرفت ؛

توزیع هزار بسته بهداشتی در قلعه رئیسی + تصویر

به همت موسسه خدمات درمانی بسیجیان شفاء یک هزار بسته بهداشتی در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا در قلعه رئیسی توزیع شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس 


سالار غلامیان در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس با بیان اینکه موسسه خدمات درمانی بسیجیان همگام با مراکز بهداشتی درمانی و سپاه در بحث کرونا به مردم خدمات ارزنده ای ارائه میکند گفت : اقدامات پیشگیرانه از ابتدای شیوع این ویروس توسط موسسه خدمات درمانی بسیجیان از اولویت های اصلی بود.

وی افزود آگاهی بخشی به مردم از رسالت های این موسسه بوده و در این راستا اقدام به تهیه و چاپ بروشور های بهداشتی و آموزش بیش از ۹۶۵ نفر از مراجعین در مراکز درمانی شفاء انجام شده است.

مدیر موسسه خدمات درمانی بسیجیان از غربالگری بیش از ۵ هزار و ۹۰۰ نفر در مبادی ورودی استان از ابتدای آغاز این طرح خبر داد و گفت : این موسسه در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان همکاری های خوبی با دانشگاه علوم پزشکی استان و قرارگاه زیستی سپاه فتح داشته است.

غلامیان با اشاره به ضد عفونی سازی کامل مراکز درمانی شفاء در سطح استان گفت : با تشکیل گروه های مجازی توسط پزشکان و پرستاران موسسه فرصتی در راستای آموزش و پیشگیری از شیوع کرونا برای مردم و مخاطبان ایجاد شد.

او از آموزش و روشهای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در قلعه رئیسی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و در پایان گفت : ۱ هزار پک بهداشتی شامل ماسک ،دستکش ،ژل ضد عفونی ، الکل ، مایع دستشویی و مایع ضد عفونی در قلعه رئیسی و روستاهای تابع توزیع شد .

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.