گروه: اخبار استان خبر: 156314 / تاریخ انتشار : 1399/1/20 ساعت : 13:09

ابهام در ماجرای قطع درختان در آبشار یاسوج

موضوع قطع درختان در محدوده آبشار یاسوج و منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد ابهاماتی را درباره این مساله به وجود آورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در روزهای اخیر تصاویری در فضای مجازی منتشر شد که حکایت از قطع درختان بلوط در بخشی از محدوده آبشار یاسوج بود که این پایگاه خبری نیز به این موضوع و سابقه قطع درخت در استان کهگیلویه و بویراحمد و شهر یاسوج پرداخت.( اینجا بخوانید )

 

چند روز پس از انتشار این خبر در حالی که برخی رسانه های دیگر نیز پس از صبح زاگرس به این موضوع پرداختند؛ مدیرکل منابع طبیعی به همراه جمعی از مسئولان قضایی از اراضی و جنگل های محدوده آبشار یاسوج بازدید کردند.

 

غلامحسین حکمتیان در گفتگو با رسانه ها قطع درختان و دست درازی به اراضی ملی در این محدوده را تکذیب کرد و گفت این موضوع صحت ندارد.

 

حال به چند روز قبل تر برمی گردیم جایی که مدیرکل منابع طبیعی در گفتگو با صبح زاگرس قطع درختان در این محدوده را تایید کرد و حتی گفت: قطع درختان محدوده آبشار یاسوج تخلف بوده و پرونده قضایی تشکیل شده و براورد خسارت تشکیل شده است.هرگونه قطع و دست درازی در محدوده منابع طبیعی تخلف آشکار بوده و به شدت برخورد می شود. ( اینجا بخوانید )

 

از طرف دیگر مدیرکل منابع طبیعی استان با درج یک نظر در صفحه مجازی نهضت سبز زاگرس نسبت به قطع درختان در محدوده آبشار یاسوج واکنش نشان داد و نوشت: " شناسایی شدند پرونده قضایی تشکیل شده.....برنامه هست که همکاران جهت جلوگیری از تصرف اراضی..درخت کاری,بشود.....متاسفانه بعضی,از این رفتارها خوی وحشی,گری انسان به طبیعت را نشون میده.

 

 

این اظهارات مدیرکل منابع طبیعی ابهاماتی را در این خصوص به وجود اورده است که این رسانه آمده دریافت پاسخ مسئولان منابع طبیعی است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.