گروه: اخبار استان خبر: 156269 / تاریخ انتشار : 1399/1/19 ساعت : 16:48

آمار بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد در نوزدهمین روز فروردین ماه

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج جدیدترین آمار بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد در نوزدهمین روز فروردین ماه را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج جدیدترین امار مبتلایان به کرونا در نوزدهمین روز فروردین ماه در کهگیلویه و بویراحمد را اعلام کرد.

پرویز یزدانپناه گفت: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان کهگیلویه وبویراحمد تا روز سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۹۵ نفر شامل ۱۰۸ مرد و ۸۷زن است.

وی بابیان اینکه از 137 نمونه ارسال شده 7 مورد مثبت شناسایی شد، اذعان داشت:3 بیمار در بویراحمد، 3 بیمار در چرام و 1 بیمار در کهگیلویه شناسایی شده است.

یزدان پناه خاطر نشان کرد: با همکاری آگاه مردم خوشبختانه روند شیوع بیماری در استان به حالت ثبات درآمده و امیدواریم با تداوم همکاری ها، این روند ادامه و در نهایت سیر نزولی بیماری را شاهد باشیم.

وی ضمن تقدیر از حوزه بهداشت که در راستای اجرای مرحله دوم غربالگری، گفت: شهروندان در اجرای این مرحله به تماس‌های سامانه ۱۹۰و ۳۰۴۰ پاسخ داده و با ماموران بهداشتی همکاری لازم را داشته باشند.   

دبیر ستاد استانی کرونا از عموم مردم خواست تا رعایت فاصله گذاری فیزیکی و اصول بهداشتی، در خانه ماندن و پرهیز از ترددهای غیرضرور را جدی بگیرند زیرا در صورتی که شهروندان ،فاصله گذاری فیزیکی و نکات بهداشتی را رعایت نکنند تداوم بیماری در منطقه طولانی مدت خواهد بود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.