گروه: اخبار استان خبر: 156245 / تاریخ انتشار : 1399/1/19 ساعت : 14:46

جزئیات گفتگوی ویدئویی روحانی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد/روحانی: در فرصتی مناسب به این استان سفر خواهم کرد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گزارشی از وضعیت کرونا در استان به صورت ویدئو کنفرانسی به رئیس جمهور ارائه داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، استاندار  کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز در گفتگوی ویدئو کنفرانسی با رئیس جمهور گفت: در استان ما اقدامات خاصی صورت گرفت در عین حال که بهمن ماه درگیر مسائل انتخابات بودیم در تاریخ 13 بهمن ماه سال 98 جلسه شورای سلامت را با دستور کار کرونا برگزار کردیم و 10 تصمیم که همه بر مبنای پیشگیری بود، اتخاذ شد.

 

 کلانتری گفت: همه ظرفیت های استان از جمله سپاه، بسیج، هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی احضار شدند و همه پای کار آمدند یک هم افزایی شکل گرفت و داشته های استان مورد ارزیابی قرار گرفت و بر این مبنا برنامه ریزی کردیم.

 

 وی ادامه داد: از جمله نیازمندی های ما نیاز اولیه مردم به مواد ضد عفونی کننده بود که در روزهای اول مردم خیلی ازدحام می کردند، در سریع ترین زمان ممکن واحد تولیدی لوازم آرایشی که در استان داشتیم را به سمت تولید مواد ضدعفونی کننده بردیم و واحد تولید الکل که 10 سال در استان غیر فعال بود با یک تلاش هماهنگ مدیریتی راه اندازی شد، در آن شرایط ما به استان های قم، فارس و همدان و حتی تهران هم مواد ضدعفونی کننده ارسال کردیم در حالی که  نیاز استان را هم ساماندهی می کردیم.

 

 استاندار  کهگیلویه و بویراحمد افزود: بیمارستان مرجع کرونا در استان، بیمارستان شهید جلیل در نظر گرفته شد که تازه هم افتتاح شده است.

 

 کلانتری عنوان کرد: سریعا استودیو سلامت را با تلاش صدا و سیمای مرکز استان و دانشگاه شکل دادیم که به مردم اطلاع رسانی شود چرا که در آن شرایط کمی شایعات نگران کننده بود اطلاع رسانی پیوسته و مداوم و کاملا علمی و تخصصی شکل گرفت این کمک خوبی کرد و مردم را به یک آرامش رساند.

 

وی تصریح کرد:  پیش بینی مسائل نقاهتگاهی هم انجام شده است در سه منطقه استان پیش بینی 285 تخت نقاهتگاهی با امکانات مناسب شکل گرفت، ما در یک شرایط مناسبی قرار داشتیم تا اینکه اولین مهمان های ما فرا رسیدند.

 

حسن روحانی در ویدئو کنفرانس ستاد مدیریت کرونای استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: تواضع می کنیم در برابر همه مدافعین سلامت و همه مردم شریف کهگیلویه و بویراحمد، ما مفتخریم که توانستیم برای سلامت مردم این استان قدمی برداریم.

 

وی با بیان اینکه در فرصتی مناسب به این استان سفر خواهد کرد، افزود: کهگیلویه و بویراحمد بی شک یکی از استان های سرسبز، آباد و دلاور پرور است و امیدوارم همه شما هم در این خدمت به مردم موفق و سربلند باشید، از همکاری مردم شریف استان کمال تقدیر و تشکر را داریم و امیدوارم این همکاری تا ریشه کنی بیماری ادامه داشته باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.