گروه: اخبار استان خبر: 156227 / تاریخ انتشار : 1399/1/19 ساعت : 09:13

تحقق شعار سال در آموزش و پرورش با آموزش و مهارت دهی امکان پذیر است

مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد لازمه تحقق شعار سال در بحث تولید را مهارت و آموزش مناسب عنوان کرد و گفت : با اموزش و مهارت به تحقق شعار سال دست خواهیم یافت .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس هادی زارع پور گفت :مهمترین وظیفه آموزش و پرورش برای تحقق شعار سال مقام معظم رهبری، فرهنگسازی موضوع و مشارکت در اجرای آن با بخش‌های دیگر جامعه است.


وی تصریح کرد: جمعیت 152هزار نفری دانش آموزان و اولیاء و ارتباط مستقیم آنها با جامعه 15 هزار نفری فرهنگیان، ظرفیتی برای تبیین، فرهنگسازی و تحقق جهش تولید در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

زارع پور اظهار داشت: در هنرستانهای فنی وحرفه ای و کاردانش، مراکز یادگیری محلی سوادآموزی و مراکز شبانه روزی و هنرستان‌های کشاورزی، توسعه مهارت‌های حرفه ای و تولید از مهم‌ترین اولویت‌های آموزش و پرورش در جهت تحقق جهش تولید است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی از جمله اختصاص آئین‌های صبحگاه مدارس، اجرای سرود، نمایش، مسابقه و انشاء‌نویسی از دیگر برنامه های آموزش و پرورش در طول سال تحصیلی جدید در موضوع شعار سال است.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.