گروه: اخبار استان خبر: 156188 / تاریخ انتشار : 1399/1/18 ساعت : 12:34

از شعار تا عمل مسئولان در سال جهش تولید / تعطیلی ۱۲۴ واحدصنعتی در شهرک های صنعتی استان

تحقق جهش تولید در سال ۹۹ با وجود ۱۲۴ واحد تعطیلی صنعتی در شهرک های صنعتی با کدام برنامه ریزی و سیاست گذاری اقتصادی صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  تحقق شعار سال ۹۹ در کهگیلویه و بویراحمد محروم، فرصتی ارزشمند در اشتغالزایی ، معیشت و توسعه اقتصادی است به شرط حمایت مسئولان و فعال کردن چرخه تولید در استان .


 بیکاری، تعطیلی کارخانه ها و سخت شدن شرایط معیشتی تحمل زندگی را برای مردم سخت کرده ، به گونه ای که این تاثیرات در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اسفند ماه ۹۸  به صورت مشهودی خودش را نشان داد .

مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی با نه بزرگ به برخی از نمایندگان و احزاب و تغییر در پارلمان خواستار توسعه اقتصادی ، کاهش نرخ بیکاری ، رونق تولید و افزایش معیشت خود بودند.

در کهگیلویه و بویراحمد به اذعان مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی ۱۲۴ واحد تعطیل در شهرک های صنعتی استان وجود دارد که در سال رونق تولید مسئولان استانی و ملی نتوانستند آنها را به چرخه تولید باز گردانند تا در سال جهش تولید چشم انتظار برنامه ریزی مناسب برای فعالیت و بازگشت به چرخه تولید باشند.

اگر با حسابی سر انگشتی ۱۲۴ واحد صنعتی شهرک های صنعتی استان به چرخه تولید باز گردند و به ازای هر واحد ۶ نفر به صورت مستقیم و ۱۴ نفر به صورت غیره مستقیم وارد بازار کار شوند بالغ بر ۲۴۰۰ نفر از آمار بیکاران استان کاهش داده می شود و این یعنی ۷۴۰۰ نفر از خانواده های مردم استان از فرصت اشتغال و معیشت مناسب بهرمند می شوند .

جای سوال است مسئولانی که در عمل نتوانسته اند در سال گذشته ۱۲۴ واحد صنعتی را به چرخه تولید بازگردانند چگونه می خواهند فرمان سال در جهش تولید را رونق بخشند.

این پایگاه خبری آمادگی انتشار پاسخ مسئولان درخصوص این موضوع را دارد.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.