گروه: اخبار استان خبر: 156186 / تاریخ انتشار : 1399/1/18 ساعت : 18:52

بازگشایی جاده ارتباطی آبشار یاسوج در روزهای پیک شیوع کرونا+تصاویر

جاده ارتباطی آبشار یاسوج که به منظور کنترل شیوع ویروس کرونا و در راستای طرح فاصله گذاری اجتمای مسدود شده بود توسط برخی افراد باز شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با توجه به شیوع گسترده کرونا در کشور و به تبع آن در استان کهگیلویه و بویراحمد، طرح فاصله گذاری اجتماعی در کشور اجرا شد یکی از موضوعات این طرح بسته شدن راه ارتباطی مناطق گردشگری و تفریحی در استان های مختلف بود که به تبع این طرح راه ارتباطی مناطق گردشگری استان از جمله آبشار یاسوج مسدود شد.

 

به دلیل اینکه  بسته شدن راه های ارتباطی این مناطق گردشگری  طبق قانون انجام شده است بنابراین اگر فرد یا افرادی اقدام به بازگشایی این راه ها بدون اطلاع و اجازه مسئولان کنند تخلف است، اما متاسفانه شب گذشته شاهد بازگشایی مسیر ارتباطی جاده آبشار یاسوج بودیم.

با توجه به اینکه از روز گذشته شاهد حضور تعدادی از مسافران در سطح استان و شهر یاسوج بوده ایم اگر این مسیر همچنان باز باشد ممکن است چند روز آینده شاهد حضور قابل توجه مسافران نوروزی در آبشار یاسوج باشیم که بدون شک این موضوع ممکن است در انتشار گسترده کرونا ویروس تاثیرگذار باشد.

 

نکته قابل اشاره این است در بسیاری از موارد مردم نکات لازم را رعایت نمی کنند و بی احتیاطی سهوی یا عمدی آن ها می تواند زمینه ساز مشکلات بسیاری باشد.

 

 
 
 

 

 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
صابر یاشارزاده
1399/1/19 - 10:24
آخ و بخت عسکر
rateup 0
 ratedown 0
یاشار
1399/1/19 - 10:25
به دلیل اینکه بسته شدن راه های ارتباطی این مناطق گردشگری طبق قانون انجام شده است بنابراین اگر فرد یا افرادی اقدام به بازگشایی این راه ها بدون اطلاع و اجازه مسئولان کنند تخلف است، اما متاسفانه شب گذشته شاهد بازگشایی مسیر ارتباطی جاده آبشار یاسوج بودیم. الله اکبرمردم کلا مثل اینکه کرونا رو جدی نمی گیرن...
rateup 0
 ratedown 0
س
1399/1/19 - 10:25
مگه میشه مگه داریم....خل من سر مسئولین
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.