گروه: اخبار استان خبر: 156166 / تاریخ انتشار : 1399/1/18 ساعت : 10:09

وعده های بر زمین مانده نماینده بویراحمد که مردم زیلایی را زمین گیر کرد+تصاویر و فیلم

در سال های اخیر وعده های زیادی از سوی مسئولان مختلف از جمله نماینده بویراحمد و دنا برای حل مشکلات راه ارتباطی روستاهای منطقه زیلایی داده شده است اما شواهد نشان می دهد بی نتیجه بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دهستان زیلایی یکی از مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد است که از محرومیت رنج می برد این دهستان مشکلات زیادی دارد برخی از مناطق آن با بی آبی مواجه هستند برخی از انها از بیکاری به مناطق دیگر می روند اما یکی از مهمترین مشکلات مناطق مختلف این دهستان  نداشتن راه ارتباطی مناسب است به گونه ای که در زمستان به دلیل بارش های زیاد خیلی از این راه ارتباطی مسدود می شود.

 

این منطقه یک روستای دورافتاده بوده که عبور خودروها در اثر نامناسب بودن جاده صورت نمی گیرد یا اگر تردد انجام شود همراه با مشکلات فراوان است.

 

یکی از این روستای دور دست، "مورزرد زیلایی" بوده، که به نظر می رسد با بارش باران تردد آنها به دلیل جاده نامناسب با مشکل مواجه است، از طرفی توسعه راه ها روستایی  و خدمت به آنها در طول سالهای گذشته سبب تغییر و پیشرفت های زیادی در آن روستاها شده است، اما باید اشاره کرد هنوز نقاط روستایی و بین روستایی وجود دارد که راه و ارتباط آنها با اولین بارش ها قطع می شود.

بنابراین باید گفت توسعه، تجهیز و افزایش کیفیت این جاده ها ضروری بوده، که مسوولان راه و شهرسازی باید نسبت به بهبود و احداث آن جاده ها همت گمارده و تمرکز بر روی راه های روستایی باشد، زیرا در مواقع بحران ها و بارندگی ها بسیار شنیده شده است  ارتباط روستاها قطع و امکان تردد در آنها وجود ندارد.

 

یکی از اهالی زیلایی در گفتگو با صبح زاگرس گفت: مورزرد و ماشمی و بردپهن و چاهن ندارد، زیلایی که باشی انگار نافت را با محرومیت گره زده اند، محرومیت هایی که ناشی از بی تدبیری مسئولین استانی و کشوری است.



وی افزود: سوء مدیریت هایی که گریبان تمام سرزمینم را گرفته و اما بیشتر از همه گریبان گیر مردم مظلوم و محروم از امکانات اولیه منطقه زیلایی است، مسئولینی که تا همین چند وقت پیش و مثل همیشه با کاروان هایی از بالا و پایین برای جمع آوری آرا به منطقه پرجمعیت زیلایی سفر میکردند بعد از انتخابات اما دیگر در فکر زیلایی و مردم منطقه نبودند و نیستند، یا اگر بودند حرف ها و وعده هایی داده شد که عملا هیچ کدام اجرایی نشد، وعد هایی که بر زمین ماند و بر زمین ماندنشان، مردم زیلایی را زمین گیر کرد.
 

این فرد تاکید کرد: راه های ارتباطی بخش زیلایی نه تنها با بارش باران و برف بلکه حالا در تمام فصول اجازه تردد هر ماشینی را نمیدهد.
 

همانطور که یکی از اهالی زیلایی از وعده های بر زمین مانده در خصوص جاده های ارتباطی این منطقه روایت می کند، باید گفت در سال های اخیر وعده های زیادی از سوی مسئولان مختلف از جمله نماینده بویراحمد و دنا برای حل مشکلات راه ارتباطی این منطقه داده شده است اما شواهد نشان می دهد در برخی موارد بی نتیجه بوده است.

 

در ادامه فیلمی از وضعیت جاده های دسترسی به مورزرد زیلایی آمده است:
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
مجتبی
1399/1/18 - 11:40
اینقد کار کرد براتنون ندیدن حالا اقای روشنفکر بیان انجام بدن والله هیشکی زارعی نمیشه و تمام کسانی که تخریب یا توهین کردن دیر یا زود دچار عذاب وجدان خواهند شد. دیگه زارعی نیست خودتونید و خودتون و این گوی و این میدون
rateup 0
 ratedown 0
میلاد
1399/1/19 - 01:18
جناب مدیر مسول صبح زاگرس انصاف هم خوب چیزی هست کارایی که زارعی برای مردم بویراحمد پایین کرد هیچ نماینده ای انجام نداده با توجه به اینکه کمترین رای و بیشترین مخالف رو هم تو همین مناطق داشته ضمنا حالا که نماینده هم از خودشون هست حتما براشون کار میکنه البته تو عالم رویا
rateup 0
 ratedown 0
ایران
1399/1/19 - 10:42
زارعی بیشتر توانشو برای گاز رسانی به حوزه زیلایی گذاشت که با اعتباری نزدیک به ۵۰ میلیارد تومان در حال انتخاب پیمانکار بوده و در آینده نزدیک کلنگ زنی خواهد شد.خدمات و اثرات پیگیری های حاج زارعی تا سالهای زیادی خواهد ماند
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.