گروه: اخبار استان خبر: 156080 / تاریخ انتشار : 1399/1/17 ساعت : 21:30
جهاد ادامه دارد؛

گزارش تصویری/توزیع ماسک و دستکش رایگان بین روستائیان لنده

گروه های جهادی در سخت ترین روز های کرونایی با توسعه خدمات خود در سطح شهرها و روستاها در حال خدمت بی منت به شهروندان هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، همدلی و همزبانی ملت ایران در بحرانی ترین روزها از روزهای جبهه و جنگ گرفته تا امروز که با بحران بیماری منحوس کرونا دست و پنجه نرم می کنند برای تمام ملت های جهان به عنوان یک الگویی کم نظیر است.

 

حضور گروه های مختلف جهادی با حمایت های خوب بسیج و سپاه و سایر ادارات و نهادها باعث شد تا موجی از عشق به انسان های همنوع در میان زنان و مردان ایران اسلامی راه بیفتد و در این راه گروه های جهادی مردمی از ضد عفونی و گندزدایی معابر گرفته تا دوخت و تولید ماسک از عمده ترین خدماتی است که در دشوار ترین روزها توسط این گروه ها در حال خدمات رسانی به آحاد مختلف مردم است.

 

گروه جهادی مسجد صاحب الزمان(عج) شهرلنده پس از ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری با همکاری سپاه ناحیه لنده و بنیاد علوی امروز با حضور در روستای چهار راه آل طیب اقدام به توزیع ماسک  و دستکش رایگان در میان ساکنین این روستا کردند.

 

گروه جهادی مسجد صاحب الزمان(عج) از گروه های فعال جهادی است که در مدت یک ماه گذشته در کنار سایر گروه های جهادی توانست خدمات خوبی به مردم شهرستان ارائه دهد.

 

تصاویر تکمیلی خبر در ادامه آمده است:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.