گروه: اخبار استان خبر: 156077 / تاریخ انتشار : 1399/1/16 ساعت : 19:13
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

توصیه های متفاوت و جالب امام جمعه یاسوج به خانواده مدافعین سلامت استان

حجت الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی گفت: ممکن است این شرایط مشکلات روحی و روانی سختی را ایجاد کند که قطعا اگر به پاداش و قداست این کار نگاه کنند این شرایط برایشان آسان می شود.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گفت: با توجه به شرایط موجود قطعا همه مسئولان وظیفه دارند که امکانات لازم را برای بیمارستان شهید جلیل که در خط مقدم شبکه بهداشت و درمان برای سلامتی مردم و دفاع از جان مردم در مقابل ویروس کرونا قرار گرفته تامین کنند.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی بیان کرد:  امروز این افراد جهاد فی سبیل الله انجام می دهند که با خطر هم مواجه هستند، شرایط سختی است احتمال ناقل و حامل بودن این افراد وجود دارد بدون شک برای خانواده هایشان نیز سخت است و باید کنار این بیماران بمانند.
 
 
وی تصریح کرد: ممکن است این شرایط مشکلات روحی و روانی سختی را ایجاد کند که قطعا اگر به پاداش و قداست این کار نگاه کنند این شرایط برایشان آسان می شود.
 
 
امام جمعه یاسوج عنوان کرد: این کار به صبر و حوصله نیاز دارد ،وقتی مشکلی برای مردم ایجاد می شود باید در خط حراست و حفاظت از ملت بایستیم گاهی جنگ فیزیکی است که برخی به جبهه می روند و گاهی بحث چنین ویروسی مطرح است که عده ای باید این چنین در خط مقدم باشند و تلاش کنند.
 
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: به همین دلیل در این بیمارستان حضور پیدا کردیم تا از نزدیک از زحمات کادر درمانی تشکر و قدردانی کنیم.
 
در ادامه فیلم صحبت های نماینده ولی فقیه آمده است:
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.