گروه: اخبار استان خبر: 156037 / تاریخ انتشار : 1399/1/16 ساعت : 13:38
با حضور در مرکز درمان بیماران کرونایی صورت گرفت

نمره 20 نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به کادر درمانی استان/اهدای بسته های متبرک آستان قدس به کادر بیمارستان شهید جلیل یاسوج+تصاویر

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلاش های کادر درمانی کشور وسیله آبرو برای کشور شد و توانست در مقابل هجمه ها و تمسخر دشمنان در ناتوان نشان دادن کشور برای مبارزه با کرونا ناکام گذاشتند، به چنین کادر درمانی باید نمره ۲۰ داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پیش از ظهر امروز نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با حضور در بیمارستان شهید جلیل یاسوج از کادر درمانی این بیمارستان که در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا قرار دارند قدردانی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی با اشاره به تلاش های کادر درمانی بیمارستانی شهید جلیل برای مبارزه با کرونا گفت: شبکه بهداشت و درمان خوب عمل کرده است و همچنین این شبکه در سطح کشور عملکرد خوبی در حفاظت و حراست و مبارزه با این بیماری و کنترل شیب صعودی این بیماری داشت.

حسینی بیان کرد: تلاش های کادر درمانی کشور وسیله آبرو برای کشور شد و توانست در مقابل هجمه ها و تمسخر دشمنان در ناتوان نشان دادن کشور برای مبارزه با کرونا ناکام گذاشتند، به چنین کادر درمانی باید نمره ۲۰ داد.


وی در پایان گفت: تلاش های کادر درمانی استان به همراهی مسوولان استانی و نیروهای نظامی و انتظامی سبب پیروزی بر این بیماری خواهد شد و از تلاش های همه شما تقدیر و تشکر می کنم.


رئیس بیمارستان شهید جلیل نیز با اشاره به سخن شهید مطهری گفت: علم به انسان در برابر حوادثی چون سیل و زلزله ایمنی می دهد و پوچ انگاری ها را اصلاح خواهد کرد.

 

جاودان سیرت بیان کرد: کشور ما در خصوص این بیماری دچار مشکلات فراوانی شد اما با توسل به اهل بیت پیامبر و دین اسلام قدم های خوبی برداشته شد.وی افزود: حضور آستان قدس سبب کمک و امیدواری به این بیمارستان شد که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند، امیدواریم به زودی بتوانیم جشن پیروزی در مقابل کرونا گرفته شود.


مسوول دفتر استان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد نیز با تشکر از تلاش کادر درمانی و گرامی داشت شهدای سلامت گفت: ویروس منحوس کرونا درس های زیادی دارد ، سنت الهی که شامل امتحان و ابتلا است برای مدافعان عرصه سلامت امتحانی بود که از آن سربلند بیرون آمدند.

 

ستار هدایتخواه بیان کرد: مجاهدت فقط در عرصه نظامی نیست بنابراین عرصه سلامت نیز عرصه مجاهدت است.


هدایتخواه با اشاره به تهیه و توزیع ژل ضدعفونی کننده و راه اندازی کارگاه های تولید ماسک گفت: برای خانواده های نیازمند بسته های ارزاق در نظر گرفته شد.

وی افزود: بسته های هدیه متبرک شده و همچنین بسته های غذایی  به کادر‌ درمانی بیمارستان شهید جلیل تقدیم خواهد شد.

 

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان گفت:خدمت در چنین شرایط مهمی نوعی توجه خاص و ویژگی خاصی می خواهد که امروز خداوند آن را نصیب شما کادر زحمت کش بیمارستان ها کرده است.خدمت شما نوعی جهاد و ازخودگذشتگی است.

 

حجت الاسلام والمسلمین مسعود داستار در ادامه از روحانیون جهادی که کار تدفین و تغسیل فوتی های کرونایی را انجام می دهند تشکر کردند.

 

گفتنی است این برنامه به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.