گروه: اخبار استان خبر: 155985 / تاریخ انتشار : 1399/1/15 ساعت : 11:18
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تاکید کرد:

توسعه فروشگاه های اینترنتی ضرورتی اجتناب ناپذیر در کهگیلویه و بویراحمد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد بر لزوم توسعه فروشگاه های اینترنتی استان با سازو کارهای نو تاکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  سیدحشمت الله صمیمی دوست گفت: تجارت الکترونیکی روز به روز در نزد مردم محبوب تر از قبل می شود و به صورت یک رفتار در جامعه در می آید و با این روش نیازها بدون مراجعه به ساده ترین روش پاسخ داده می شود.

صمیمی دوست با بیان اینکه باید برنامه ریزی برای خروج از کسب و کارهای سنتی داشته باشیم تاکید کرد: دستگاه های اقتصادی استان، صنوف مختلف و شرکت های دانش بنیان باید تلاش کنند زیرساخت ها را به خوبی فراهم کنند و با آموزش های لازم زمینه را برای این نوع کسب و کار فراهم سازند.  


وی بیان کرد: همان طور که رشد جمعیت و تقاضاها، تولید و عرضه ها را داریم باید به لحاظ تکنولوژی در حوزه فضای مجازی و طراحی سایت های فروشگاهی وارد عرصه کسب و کار و تجارت شویم و انگیزه برای جوانان تحصیل کرده و خوش فکر ایجاد کنیم.


معاون اقتصادی استانداری با بیان مزایای فروشگاه های اینترنتی به دسترسی سریع و آسان، صرفه جویی در وقت، عدم حضور و ترافیک، کاهش هزینه مشتری و شبانه روزی بودن خدمات اشاره کرد و افزود: این مهم ضرورتی اجتناب ناپذیر است به خصوص در زمانی که بیماری کوید ۱۹ سبب شده تا مراجعات و اجتماعات نیز به حداقل ممکن برسد. 


صمیمی دوست با بیان اینکه به نفع صنوف و اتحادیه ها نیز می باشد که وارد این عرصه شوند، تاکید کرد: مطمعنا صنوف مختلف که وارد این شبکه شوند با نمایش و رده بندی محصولات خود با مشتریان و فروش بیشتری مواجه خواهند شد.


وی تصریح کرد: حوزه اقتصادی استانداری و همه دستگاه های اقتصادی استان آمادگی کامل دارند متقاضیان و صاحبان صنوف و فروشگاه ها و حتی کارگاه های تولیدی که در این خصوص قصد فعالیت دارند  را یاری کنند.

انتهای پیام /
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.