گروه: اخبار استان خبر: 155971 / تاریخ انتشار : 1399/1/14 ساعت : 15:06

آمارهای خیالی و شیوع ویروس گرانی در بازار یاسوج/ بی خیالی مسئولان صمت استان و بازار افسارگسیخته

شهروندان یاسوجی از بی خیالی مسئولان و بازار افسار گسیخته شهر گلایه و عنوان کردند : استاندار و مسئولان استانی پاسخگوی رهاسازی بازار در استان باشند چرا که نمی دانیم با مرگ کرونا بجنگیم یا گرانی کالا و اقلام.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  بدنبال گلایه بیش از انتظار شهروندان یاسوجی در خصوصی گرانی اقلام اساسی و میوه سری به بازار نیمه تعطیل این شهر زدیم تا از وضعیت قیمت های صنف میوه و تربار فروشان که در روزهای کرونایی استان مجوز تعطیل نشدن را دارند با خبر شویم ، در حقیقت امروز شاهد آن هستیم که اقلام خوراکی از جمله میوه و تربار  و کالاهای ضروری به‌مانند قیمت سکه و طلا، روزانه جابجا می‌شود و علاوه بر اینکه سرعت تغییر قیمت‌ها کوتاه شده، میزان تغییر و افزایش نیز به حد غیرقابل‌تصوری رسیده است.


در مواجهه با این بازار که به نظر می‌رسدبه بهانه شیوع کرونا به حال خود رهاشده و بدون هیچ منطقی در حال افزایش بی‌سابقه و بی توقف قیمت‌ها است و نظارت مؤثری هم بر آن اعمال نمی‌شود، اقشار متوسط و ضعیف هرروز بیش‌ازپیش عرصه را بر خود تنگ می‌بینند و سفره کوچکشان هرروز کوچک‌تر می‌شود.

در روزهای کرونایی کهگیلویه و بویراحمد بازی زندگی و نیازهای روزمره  به کام مرگ رها شده است تا یا کرونا بیخ گلوی مردم بنشیند یا هم گرانی با کوچک کردن سفره مردم محروم این استان گرسنگی را به کام مرگ بکشاند.

جای سوال است در  این روزها که بخش زیادی از شهر و کسبه تعطیل می باشد چگونه مسئولان صمت ، نظارت و تعزیرات نمی توانند بر محدود صنفهای بازار نظارت کنند ؟و آیا مکانیسم بازار رها شده برنامه اصلی مسئولان نظارتی در استان است ؟

مسئولان دست به پاسخ و امار ساز استان ، خواهشمند است به جزء تعطیل بودن میدان های عرضه ، عدم حمل و نقل کالا ، قیمت بنزین و نو فصل بودن پاسخی برای مردم در خصوص بازار افسارگسیخته داشته باشند.
این پایگاه خبری آمادگی خود را برای درج پاسخ مسئولان به مردم دارد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.