گروه: اخبار استان خبر: 155948 / تاریخ انتشار : 1399/1/14 ساعت : 10:16
عکاس مطرح کهگیلویه و بویراحمدی؛

کرونا ویروس مال، قدرت و دارایی نمی شناسد/ در خانه می مانم

عکاس مطرح کهگیلویه و بویراحمدی گفت: به هیچ خرافات و حرف های احمقانه ای که گاها منتشر می شود گوش نمی دهم، چون که ما با ویروسی سر و کار داریم که هیچ چیزی حتی مال، قدرت و دارایی نمی شناسد.

حسن غفاری در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گفت: این روزها که در خانه هستم به دستورهای بهداشت جهانی گوش می دهم و عمل می کنم، به جز دستوالعمل های بهداشت جهانی که از زبان سخنگوی وزارت بهداشت گفته می شود به هیچ مورد دیگری توجه نمی کنم.

وی افزود: به هیچ خرافات و حرف های احمقانه ای که گاها منتشر می شود گوش نمی دهم، چون که ما با ویروسی سر و کار داریم که هیچ چیزی حتی مال، قدرت و دارایی نمی شناسد با بودن در کنار خانواده وقتم را پر می کنم.

غفاری بیان کرد: برای دلجویی از افراد فامیل و اقوام نیز فقط تماس می گیرم و تلفنی با آن ها صحبت می کنم، البته بستگی دارد که در کجا زندگی کنیم من چون که باغ دارم بخشی از وقتم را در باغم که به خانه چسبیده است و حیات خانه ام سپری می کنم، درختان را هرس و رسیدگی می کنم.

وی افزود: مهمانی نمی روم، دید و بازدید را تعطیل کرده ایم و مسافرات و در طبیعت نیز نمی روم، سعی می کنیم موارد گفته شده را رعایت کنیم.

این عکاس کهگیلویه و بویراحمدی ادامه داد: این موضوع یک مسئله علمی و پزشکی است همه مردم باید به توصیه های مطرح شده از طرف سازمان بهداشت جهانی عمل کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.