گروه: اخبار استان خبر: 155946 / تاریخ انتشار : 1399/1/14 ساعت : 11:21
در واکنش به یک خبر مطرح شد؛

واکنش رئیس آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد به خبر صبح زاگرس/مشکلی برای تامین آب روستاهای تنگ سرخ نداریم

رئیس آب و فاضلاب روستایی شهرستان بویراحمد در خصوص گلایه روستائیان‌ تنگ خشک منطقه تنگ سرخ گفت: هم اکنون آب همه روستاها وصل است و هیچگونه خللی در آبرسانی به این روستاها نداریم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، روز گذشته خبری مبنی بر کم آبی و گلایه اهالی تنگ خشک از توابع شهرستان بویراحمد در این پایگاه خبری منتشر شد، که رئیس آب و فاضلاب روستایی شهرستان بویراحمد به این خبر واکنش نشان داد و جوابیه ای را منتشر کرد.متن خبر را اینجا بخوانید.

علمدار آرمین در واکنش به این خبر عنوان کرد: در روزهای اخیر آب روستای تنگ مشکو با جمعیت ۵ خانوار بعلت فرسودگی دچار ایراداتی شد و ما برای تأمین آب این روستا از تأسیسات روستای مجاور استفاده کردیم.

 
آرمین افزود: این اقدام گویا موجب گله مندی مردم روستای تنگ خشک شده است، حساسیت آنها هم اکنون طبیعی است چرا که مردم این روستا نگران از تأمین آب خود آنهم در بحران کرونا ویروس هستند.
 
وی گفت: به مردم این روستا قول دادیم هیچگونه خللی در آبرسانی به آنها ایجاد نشود کما اینکه هم اکنون نیز آب این روستاها برقرار است.
 
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی بویراحمد افزود: البته طرح ما حفر یک حلقه چاه مناسب برای تحقق جمعیتی بالا برای این روستاها است، کارهایی انجام شده و انشالله به محض اتمام فرایند بررسی، مطالعه و تأمین اعتبار، اقدام ماندگاری برای آبرسانی این منطقه انجام می دهیم.
 
علمدار آرمین بیان کرد: قطعاً عبور از بحران کنونی نیازمند حس همدلی و همراهی همه ما با هم است، در کنار این همراهی ارزشمند شما، ما نیز قول می دهیم کماکان خدمت رسانی و تأمین آب به خوبی و با تمام توان و ظرفیت انجام شود.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.